Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CÉGES MOBILTELEFON és LAPTOP,...

Wet nightmare kérdése:

CÉGES MOBILTELEFON és LAPTOP, hogyan is van ez?! Sürgős, Fontos! Kérem, csak érdemleges válaszadók írjanak!

Figyelt kérdés

Egy cég megkért, mint új munkatársuk legyek szíves azonnal beszerezni egy előfizetéses mobilkészüléket és egy netes előfizetéssel rendelkező laptopot(vodafonost) ((ami természetesen az én nevemen van)) mivel munka eszközeim ezek lennének. Én eleget tettem ennek a kérésnek. A két készüléket és a hozzátartozó papírokat elvették. Munkába még nem álltam (papírügyeket intézzük még mindig), ezért nem kaptam vissza/meg őket.


Kérdezném, hogy amelyik cég ezeknek a költségit magára vállalja az így jár el?! -ha nem, HOGYAN van ez valójában?


Rettentően fontos lenne!! Köszöntem, előre is..


2011. okt. 25. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!