Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki érti az álmokat?

Van aki érti az álmokat?

Figyelt kérdés
Mikor még gimnazista voltam, volt a gimiben egy srác akivel egy szót sem váltottam életemben sem, de a folyosón egyfolytában nézett és mikor elmentem mellette mindig rám mosolygott. Mivel akkoriban még nem nagyon udvarolgatott nekem senki természetesen egyből tetszeni kezdett. De azóta több mint 4 év eltelt és én jelenleg párkapcsolatban vagyok. Nagyon szeretem a páromat és hű is vagyok hozzá, szóvel nem szoktam senki másról álmodozni meg semmi ilyesmi. Viszont sokszor vannak róla vissza térő álmaim, amikben az van mindig hogy újra találkozunk. Viszont a legutobbiban egy ismeretlen arcú nő azt mondta, hogy nektek együtt kell lennetek. Nem értem, már rég nem is gondolok a srácra. Viszont előfordúlt már olyan, hogy Pesten 3 szor is ( nem egy éven belül) össze futottam vele és egyszerűen éreztem, hogy ott van és akkor is felismertük egymást, mind a három alkalommal. Aztán csak mosolyogtunk egymásra. Kicsit parás számomra a helyzet, szóval ha valaki érti ezeket az álombéli jeleket kérlek osztd meg velem.

2022. jan. 18. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tudat alatt még benned van az a bizonyos mi lett volna ha.. dolog, és amiatt van ez. A sors kifürkészhetetlen, ha együtt kell lennetek majd tesz róla, hogy egymásba gabalyodjatok, és ne csak egy mosoly legyen a végeredmény.


De mivel kapcsolatban vagy, azért igy kissé necces ez a dolog, mivel gondolom nem akarod elhagyni emiatt.

2022. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!