Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, ha valaki...

Miért van az, ha valaki kérdez valamit nem arra kap választ?

Figyelt kérdés
pl.: felteszel egy kérdést, és a válaszoló nem arra válaszol amit Te kérdezel, hanem arra aminek köze sincs a kérdéshez. Vagy olyan is van, hogy más válasz érkezik és utánna a többiek is arról írnak. Jön egy csomó válasz, csak épp nem a kérdésre.
2010. szept. 9. 13:46
 1/1 anonim válasza:

Én akkor szoktam eltérni a kérdés alól, amikor kínosan érint és nem akarok beszélni róla. Esetleg olyansmire emlékeztetne, ami lelkileg felkavar és minthogy ez megtörténjen inkább elkerülöm.

Talán az is lehet, hogy valami titok van a dologban.

Szerintem egyszer kérdezz rá az illetőre, amikor jó passzban van, hogy miért csinálta és akkor talán többre jutsz. Viszont ha így sem beszél, akkor annak oka van. Ilyenkor azt hiszem nem érdemes erőltetni (tapasztalatból mondom), mert utána Te magad is megbánhatod, hogy tolakodó voltál.

2010. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!