Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú tőlem nem kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú tőlem nem kérdez msn-en csak én tőle, viszont rögtön visszaír választ akkor most nem érdeklem? Akkor meg miért ír vissza rögtön?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 21:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Lehet hogy érdekled de nincs neki olyan témája amit megkérdezhetne tőled.Próbálj vele olyanról beszélni ami talán őt is ídekli.És akkor talán kérdezget
2009. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
max mert unja magat , felejtsd el , ne akar toled semmit ha nem erdekled. sajat tapasztalat ...
2009. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem...:S
2009. szept. 18. 21:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
tetszik neked a srác? én tudok segíteni mindjárt leírom bőveben.:)
2009. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen., nagyon is!!
2009. szept. 18. 21:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos h nem érdekled.az msn jó dolog de sokszor félreérthetőek a szavak,reagálások.nem látod az arcát.lehet h rossz a kedve, vagy ideges stb. de az is lehet h nem akar tőled semmit(reméljük ez nem igaz.)sztem az is baj lehet h te gondolom álandóan kérdezgeted és ezt nyomulásnak veszi. így nem szsbad viselkednie egy lánynak. 2 dolgot javaslok. első: ha kockáztatasz és a kövi beszélgetés alkalmával megpróbálod eladni magadat, (3 percbe röviden mesélsz magadról, humoros vagy, kedves, szimpatikus neked ő,te is szereted azt amit éppen ő)gyerünk keltsd fel az érdeklődését.és a végén írod h látod h nem érdekled őt és inkább békénhagyod. hát ez mondjuk kockázatos.második:hogy felveszed egy titkos msn cimmel, és kideríted milyen lányok jönek be neki, gondolok itt belső tulajdonságokra.remélem hasznosak voltak, de ezeket sztem akk vesdd be ha nagyon ttetszik a srác.okosan!
2009. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kb ennyi nyugodtan kérdezz ha valami kell még.
2009. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem, éppen ez az h kb 2 naponta ha ráírok. ráadásul nemis válaszolok azonnal mint ő :D kicsit várok! Szóval feltehetőleg ez nem lehet baj h túl nyomulósnak vesz!

A titkos msn-en dolog vicces :D lehet h kipróbálom! Köszi

2009. szept. 18. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:
KÖNNYEBB BELETÖRÖDNI mint HARCOLNI.igaza van.
2009. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szivesen.
2009. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!