Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolnokon miért nincs normális...

Szolnokon miért nincs normális munka?csak Ottawa és társai?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi számít neked "normális" munkának?
2022. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hátnem gyár az tuti! pl takarítás , csomagszortírozás ilyenek

4-6 órás munka végzéssel! Nem 2-3 műszak!

2022. jan. 20. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a wc pucolás 4-6 órában "normálisabb" munkának számít, akkor van baj a toronyba.
2022. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
inkább az mint a sok birkával 3 müszakba legyek összezárva
2022. jan. 20. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
a legközelebbi életedben próbáld meg vinni is valamire és akkor nem kell "birkák" közt dolgoznod vagy wc-t pucolni. Majd akkor lesz normális munkád.
2022. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
milyen könnyű ítélkezni ugye?
2022. jan. 20. 14:16
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Milyen könnyű hisztizni, hogy ez nem tetszik az nem tetszik, meg hogy x-y birka, de tenni azért, hogy ne így legyen az lehetetlen a magadfajta nyomorékoknak. Ugye?
2022. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tetszik a gyari munka, akkor nezz korul a kereskedelemben vagy a mezogazdasagban. Szolgaltato iparban is biztos kell munkaero, vagy ott a vendeglatas.
2022. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Még wc pucoló munkát sem találsz egy hetvenezres nagyvárosba

Gratulálok :D

2022. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
87%
Nem értem az itt gúnyolódókat, aki dolgozott már gyárban érti, hogy miért nem szeretne a kérdező oda menni dolgozni. Hatalmas csarnokban kell dolgozni, nincs ablak, legtöbb esetben monoton álló munka, vagy meg sem áll az ember csak rohangál, a szünet hajszál pontosan 15 percekre van bontva pedig kb. 5 perc kikeveregni a gyár ebédlőjébe meg vissza, hajtanak hogy legyen meg a darabszám. Szerintem nem való mindenkinek. A takarítás meg annyival emberségesebb, hogy nincs éjszakai műszak, kis csapatban dolgoznak, általában közintézmények iskola, óvoda stb. Ami ég ès föld egy gyárral szemben. Szolnoki vagyok szóval pontosan tudom mennyire nincs munka, onnan is, hogy dolgoztam munkaközvetítő cégnél. Csak igáslovakat keresnek a nagy gyárak, ebben van pénz, erről szól. Lassan megtiszteltetésnek vehetem, ha felvesznek egy ruha vagy élelmiszer boltba. Tanult vagyok, érettségim szakmám van, és egyetemre járok másik városban. Gondolkodom külföldön, mert nem akarok egy olyan országban élni, ahol megtiszteltetésnek kell vennem, ha felvesznek egy gyorsétterembe, mert most onnan is csesztek visszaszólni.
2022. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!