Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek kb. hány esetben tudott...

Kinek kb. hány esetben tudott érdemben segíteni a GYAKORIKÉRDÉSEK.HU oldal használata?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Egyszer már segített érdemben
Kétszer már segített érdemben
Háromszor legalább már segített érdemben
5 alakalommal már segített érdembenk körülbelül
10 alakalommal már segített érdemben körülbelül
Nagyon sokszor segített érdemben ami több mint 10 alakalom
Még soha nem segített az oldal használata érdemben nekem.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most ìgy nem tudom számszerűsìteni, de rengeteg dologra jöttem rá válaszokon kersztül, sokat tanultam és aok esetben sikerült megoldanom dolgokat, pl. Mit honnan, hogyan szerezzek be, hogy kell poggyászt feladni, pályaválasztásnál ecc. ilyenek.
2022. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért adtam meg úgy a lehetőségeket, hogy körülbelül, nagyságrendileg annyira nincs jelentősége a pontos számoknak.
2022. jan. 21. 16:05
 3/8 A kérdező kommentje:
.. Azt jelöld be ami érzésed szerint számodra helyes.
2022. jan. 21. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, most a kedvedért az összes kérdésemet végig néztem. A 95 kérdésemből 39 olyat találtam, ahol olyanok a válaszok, melyekre tudom azt mondani, hogy ezért érdemes még kérdezni az oldalon. Persze nem minden kérdés megválaszolásával lehet 'segíteni', meg valahol segítettek, mégis elnyomták a trollok és a rosszszándékúak. De ez becslésnek szerintem elég jó. Hogy nagyjából 5-ből 2 problémámban tudtak itt úgy igazán segíteni.
2022. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy még-jobb lenne az arány, ha 'torllok' nem lennének az oldalon és 100 % ki lennének tiltva, de ez lehetetlen. Nagyon torzítják a 'trollok' a segítő szándékú jó emberek százalékos hasznossági értékelését is szerintem. De hát "Ilyen a világ nem csak jó szándékú emberekkel van kikövezve."
2022. jan. 21. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem is tudnám mindent visszakövetni, mert volt olyan kérdésem ami kapott 'X' -t mert elvitték a trollok és nem "létkérdéses" kérdés volt. Nem akartam ideges-itteni magam vele egyszerűen.
2022. jan. 21. 18:23
 7/8 A kérdező kommentje:
* Nem feltétlen kell a-hoz saját kérdés, hogy segítsen az oldal.
2022. jan. 21. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne is ideges-ittsed magad!
2022. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!