Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom az egyik anime...

Nem tudom az egyik anime nevét, pedig nagyon érdekelne... (már láttam, de egyik ismerősömnek szeretném megmutatni), valakinek rémlik?-->

Figyelt kérdés
A srác szürke (vagy fehér) hajú, a csajnak lila színű a haja. A fiú gyerekkorában beszélt a lánnyal, de a lány nem tudta, hogy vele beszél, hanem egy gyerekkori "szerelmével" (azt hiszem ez az ún. "szerelme" mindenről megmondta, hogy szadista vagy mazochista). A srácnak lett farkasfüle, a lánynak is volt valami képessége, de sajnos nem emlékszem rá. A lány iskolába járt még, valamint arra is emlékszem, hogy volt egy pasas, akinek nyúl fülei voltak. Sajnos ennyi maradt meg bennem, rég láttam már.

2022. jan. 22. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inuyasha?
2022. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az Inuyasha lesz az, de azért ide írok pár animét, hátha nem:


Kamisama Kiss

Gugure! Kokkuri-san

Bed and Breakfast for Spirits

Inu X Boku SS

2022. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!