Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes mangát venni?

Szerintetek érdemes mangát venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék mangákat venni, de most azon gondolkozom, ha meg is tudom nézni teljesen ingyen akkor megvegyem-e egyátalán? Szerintetek van értelme megvenni, vagy inkább csak nézzem meg az animét?

2022. jan. 23. 17:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem megéri, egy új élményt ad, és a polcon is jól mutat 😄
2022. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az animét, ha nagyon bejön, olvasd a mangát. Ha azt is élvezed, akkor vedd meg.


Én így szoktam. Nincs halmozás, de a kedvenceim meg vannak. :)

2022. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri mert vanak olyan részek a mangában ami az animében nincs.
2022. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha meg is tudom nézni teljesen ingyen akkor megvegyem-e egyátalán?"


Tipikus magyar mentalitás... Minek fizessek, ha ingyen is élvezhetem? Talán mondjuk azért, hogy támogasd a szerzőt, ha már valami olyasmit alkotott, amiért rajongsz

2022. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Én tudom, hogy nekem kell a teljes élményhez a hang és animáció, így én nem szoktam vásárolni. Nagyon ritka, amikor tényleg szeretnék valamit mangaként vagy regényként.


Én inkább azt mondanám, hogy ha van "felesleges" időd, akkor vedd meg. Pl. van egy félórás busz utad, akkor nyugadtan olvashatsz valamit, amit szeretsz.

2022. jan. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen! Imádom a kézzel fogható dolgokat, jó biztosnak lenni abban, hogy birtokolom. Sajnos ha megesne olyan, hogy az áram stb elmenne a dvdzést, neten való anime nézést elfelejthetném de ez örök.:)
2022. jan. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!