Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcán hirdetni ingatlant (az...

Utcán hirdetni ingatlant (az ingatlan közelében) kikerülve az ingatlanosokat, érdemes?

Figyelt kérdés
Valaki adott el,vagy vett már így ingatlant?
2022. jan. 23. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utcan szerintem mar nem lehet csak feketen kirakni magan hirdeteseket (regebben pedig nagy divat volt). Meghirdetheted ingatlanos oldalakon es igy is kikerulheted az ingatlanosokat, de ugyvedre akkor is szukseged lesz az adas-vetelhez.
2022. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Rakd fel a jófogásra
2022. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, az ingatlanos rengeteg pénzt lenyúl
2022. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Jófogás miért jobb? Az ingatlanosok ott is megtalálnak :-)
2022. jan. 25. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavasszal adtam el egy örökölt lakást... felraktam a hirdetést az ingatlan.com-ra, de meglepő módon a legtöbb hívás nem a netes keresés alapján jött, hanem a kiakasztott tábla alapján.

Mindenképpen fenn kell tartani a jogot, hogy Te is hirdethessed. Az ingatlanosok rohadt hiénák, a 90%-uk nem csinál semmit, csak felhúzz a alábzsákot és áll a szoba közepén mint f**sz a búcsúban, miközben a tulajdonos mutogat. Majd a végén zsebre tesz 4%-ot. Utálom a fajtájukat.

2022. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!