Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak a ronda pasik írnak?

Miért csak a ronda pasik írnak?

Figyelt kérdés
Szőke derékigérő hajam van, rendszeresen járok kozmetikushoz,pilláshoz és körmöshöz is. A körmöm általában M-L,a pillám 5 vagy 6 D. Szóval nem vagyok túl mű,semmi sincs plasztikázva rajtam. Vékony alkat vagyok,karcsú a derekam (63 cm) de ahol kell ott formás vagyok,a rendszeres edzések és az egészséges életmód miatt. A hajam puha,Kérastase sampont,és Hairbunny vitamint szedek/használok. Illetve a fodrászhoz is 2-3 hetente járok. Nem vagyok igénytelen,volt nemrég egy fogfehérítésem is. Parfüm/tusfürdő csak designer. A ruhàim is márkásak (Ralph Lauren, Giorgio Armani, LV) alapvetően tehetős a családom,ezért olyan autókkal jàrunk,illetve a lakásberendezésnél is megadtuk a módját. De nekem mégis szegény (nem vagyok rasszista,mert bennem is van) romàk írnak,akik nagyon csúnyák. Pedig én adok magamra,és igényes vagyok. Miért van ez?

2022. jan. 23. 23:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kérdést nem rosszindulatból írtam,nem ítélek el senkit mert mindenki máshogy él,de ez engem nagyon bànt. Nekem valami hasonló rétegből kellene pár.
2022. jan. 23. 23:43
 2/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sajnálom, hogy bánt Téged ez!

Az-az igazság, hogy romaknak jössz be, nem bántásból!

Az is előfordul, hogy valamelyik nem csúnya romá fiúkból!

Ezt segítség képpen írtam, ezt a választ!

Neked sok szerencsét kívánok!

2022. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam,hogy mind csúnya. Mert voltak már roma srácok,akik adtak magukra,az öltözködésükre,elegáns autójuk és ruhatáruk volt illetve kondiztak ,ami nálam nagy előny. Viszont! Engem a tipik igénytelen fajta talàl meg valahogy,és azt hiszi esélye lehet nálam. Nem bántok senkit,ha elfogadja a visszautasítást de ők azok akik egyetlen ruhadarabom sem tudnák megfizetni,mivel én ebben az életstílusban nőttem fel ,ezért nem tudok erről lemondani és nem is szeretnék. Nagyon sokat tanulok azért,hogyha a szüleim nem lesznek,akkor egyedül is megàlljam a helyem.
2022. jan. 24. 00:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig én adok magamra,és igényes vagyok."

Ez bárkire is igaz lehet. Simán lehet, hogy ezek ellenére olyan arc-genetikád van, hogy a legtöbb férfinak amiatt nem jössz be. Kép nélkül nem tudunk semmi konkrétabbat mondani.

2022. jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1️⃣ Hát, mit jelent az , hogy "bennem is van" ?

2️⃣ Valamint mostanában, elég sok olyan igényes magyaros "CSÁVÓT" látok ("roma"-de én nem tekintem őket azoknak, mert ők már nem úgy viselkednek mint a cigányok) akik magyar lányokkal járnak.ű

3️⃣ Ezek azok akik már nem kívánkoznak a "roma" lányokra valamiért O_o).

4️⃣ Nekem is fura volt ! Egy tök dögös magyar lány, aki egyetemen Doktori címért küzd, és "ROMA" párja van :O Először nem akartam elhinni ! De mondom, ha ők így boldogok <3

✅ Plusz még annyit, hogy én kifejezetten nem szeretem ha a lányok körmöznek ( se műköröm, se hosszú köröm, se lakkozott köröm, se magas sarkú, se pillás)

✅ Fodrász maradhat, kozmetikus alatt meg nem tudom mit értünk. Ha a PÁVA sminket - akkor az is felejtős !

🆘 De az igényes pasiknak nem csak a külső számít azt ugye tudod ?

🆘 Az előbbi példám egy olyan "NAGYON ADOK MAGAMRA" (roma)srác volt, aki egy (dögös) Doktoros magyar lányt választott magának!

🆘 Nem csak a külsőt veszik figyelembe a pasik!

2022. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

_____Kicsit javítok, ez így talán jobban érthető ! :)

2️⃣ Valamint mostanában, elég sok olyan igényes magyarosan viselkedő "roma" CSÁVÓT látok, akik inkább a magyar lányokat választják.

2022. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:

Felét nem értettem annak, amit leírtàl.


Àttegyük a szépség rovatba?

2022. jan. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
csini Barbi cica kérdése 2021-ben....jajjaj jajj
2022. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt jelenti,hogy bennem is van,hogy apai ágról én is roma vagyok,de nem igénytelen,mint akik beképzelik,hogy lenne esélyük,max kinevetem őket,semmi több.
2022. jan. 24. 10:39
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy felét nem értetted? Akkor drágám ülj vissza az iskolapadba,mert ha egy szín ötös tanuló leírását nem érted meg,te is egy lehetsz a fogatlan éhező romák közül, akiknél álmodik a nyomor. Kár,hogy csak álom maradok számukra :D
2022. jan. 24. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!