Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A GYIK-en mekkora pszichológia...

A GYIK-en mekkora pszichológiai hatása van annak, hogy az 50% feletti válaszok zölddel, míg az azalatti válaszok piros színnel vannak megjelölve?

Figyelt kérdés

Átmenet nincs a színskálán, szóval az 51 az zöld, a 49 az viszont piros.

50%-os választ még sosem láttam amúgy. Vagy nem engedi a rendszer, vagy ritka, mint a fehér holló.



2022. jan. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem nagyon hat meg, úgyis elolvasom, és úgyis saját gondolat alapján értékelek, ha értékelek

Az nagyobb probléma, hogy az emberek általában nem azt értékelik, hogy hasznos volt-e a válasz, hanem hogy tetszett-e vagy sem

2022. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Zöld az 50% is. Most volt először ilyen.

Én értékeltem fel arra.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2. válasz.

2022. jan. 24. 18:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Sőt! A hetedik válaszra nyomtam egy félig hasznosat... Az is 50 százalék. Szóval ez már tiszta.
2022. jan. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!