Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult erzelmeim vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult erzelmeim vannak. Szeretnek segitseget kerni. Tudna e valki tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Szoval , van egy 3 eves kapcsolatom.

Szeretem a baratom viszont neha nagyon csunyan beszel velem tenylegesen barmit csinalok csunya szavakkal illet.. tudom , hogy nm komolyam mondja de nagyon bantanak. Sokszor beszeltem vele errol de nm igazan haladok vele elore. Na nem is ez a lenyeg , hanem az , hogy mikor ossze jottunk akkor en beszelgettem egy fiuval a fiu nagyon nagy meno volt es nagyon ismert .. es en hat kis csendes atlagos lany, nagyon joba lettunk es bele szerettem totalisan de tul tettem magam rajta mivel ugy gondoltam sosem fog velem szoba allni. Aztan mikor ossze jottem a baratommal akkor hallottam meg , hogy a fiu teljesen belem volt szeretve es nagyon megbantottam azzal , hogy baratom lett szoval ossze tortem a fiut.. azota sok ido telt el es neha napjan ket harom szot beszelunk a fiuval de en azota is pillango erzeseket erzek es nem tudom .. nem tudom elfelejteni . A fiu amugy azt mondta akkor (a legjobb baratjanak aki velem osztalytars volt es vissza mondta) , hogy addig var ram meg kell mert neki annyira kulonleges voltam. Tudom eleontottam de nekem most kapcsolatom van es megis az eszembe jon egy regi szerelem 3 ev utan is .. nem tudom mar neha , hogy mi ez . Segitseget szeretnek kerni. Bocsanat a szerelburdi megfogalmazasert es a sok helyesirasi hibaert ( csak 4 osztalyt jartam magyarul meg mielott valaki bele kotne a helyes irasba ) . Tanacsokat es velemenyeket kerek kerlek ne bantsatok igyis rosszul erzem magam lelkileg. 20/L



2022. jan. 26. 23:10
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Tini kapcsolatok kategória.


A mostani kapcsolatod szar, nincs mit hozzàtenni.


A menőcsàvó behúzna, mint strigulàt, minimàl efforttal is megleszel neki.


Egyre figyelj: a gec1 mindig a szàdban, vagy gumiban landoljon!

2022. jan. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban nem beszélünk csúnyán a lánnyal!És olyan nincs ,hogy "nem komolyan gondolja"!

Szakíts!


Keresd meg a másik fiút!


51F

2022. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!