Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tavalyról áthoztam öt szabadna...

Tavalyról áthoztam öt szabadnapot, felmondtam nem fizetik ki, hanem ki kell vennem de kezdenem kellene egy másik munkahelyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavalyról áthoztam öt szabadságot idénre. Most találtam egy jobb munkahelyet tehát felmondtam. A közös megegyezés alapján február 1.-től a munkaviszonyom megszűnik. Így a következő munkáltatómmal azt beszéltem meg hogy február elsején kezdhetek ott. De van egy olyan gondom hogy most 2022.01.28.-án kitalálták hogy nem szűnik meg a munkaviszonyom február 1.én mert az öt szabadságot ki kell vennem, mert ők azt biztosan nem fizetik ki. Tehát az lenne a kérdésem hogy ebbe az esetben mit is tudok tenni ez ellen? Lemondhatok arról az öt szabadságról? Mivel nem akarom az új munkahelyem veszélybe sodorni. Kérlek segítsetek. SŰRGŐS!! :(

2022. jan. 28. 15:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!