Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom törölni Marketpla...

Hogyan tudom törölni Marketplace-ről azokat a hirdetéseket, amik nem feleltek meg a Facebook szerint az adatvédelmi szabályzatuknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs ebben az esetben semmilyen gomb rá! Telefonon és gépen is próbáltam már. Valamiért az algoritmus bizonyos márkákat (nem mindig elsőre) nem fogad el, mert azt ő hamisítványnak véli. Hiába kérek ilyenkor ellenőriztetést újra és újra, nem fogadják el, hogy a termékem eredeti. Pedig a cimkén is lehet látni! Na mindegy, már lassan megtanulom, hogy milyen márkákat tilos Marketplacre feltenni. De iszonyú idegesítő, hogy ezek a hirdetéseim a lista elején vannak, nagy, piros betűkkel, hogy "Ez a terméked nem felel meg az adatvédelmi szabályzatunknak." Hát jó, gondoltam akkor törlöm, de egyszerűen sehogy sem engedi! Telefonon a jobb felső sarokban ugyan mutatja a 3 pöttyöt, de nem lehet rá kattintani. Gépen meg egyáltalán nincs ilyen lehetőség. Próbáltam már azt is, hogy az első figyelmeztetésnél inkább nem kérek ellenőriztetést, de akkor meg azt írja, hogy "Elfogadtad a döntésünket arról, hogy..." És ugyanúgy nincs gomb rá, hogy töröljem. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2022. jan. 29. 09:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!