Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Törölt facebook fiókba ha...

Törölt facebook fiókba ha bejelentkezek megkérdi hogy szeretném - e folytatni a bejelentkezést vagy folytassa a törlést, vagy egyből bejelentkeztet és akkor megszűnik a törlés?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert nem vagyok biztos benne hogy emlékszem még a jelszavamra és még 10 nap van a végleges törlésig, aztán le szeretném ellenőrizni hogy tényleg törölték - e, viszont ahhoz tudnom kell a jelszavamat.

2022. febr. 1. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a törlés nem történik meg, létezik újra a fiókod.
2022. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na végül megpróbáltam bejelentkezni, a jelszavamat elfelejtettem szóval az email-emre küldtek egy kódot, beállítottam egy új jelszót és megkérdezte hogy folytatom a törlést vagy szeretném továbbra is használni a fiókot. Azt is leírta hogy pontosan melyik nap történne meg a törlés (tévedtem, 11 nap múlva) és kijelentkeztem, szóval nem szüntették meg a törlésre ütemezést. Azért köszönöm a választ :)
2022. febr. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!