Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van hogy “rákattantok” valamire?

Van hogy “rákattantok” valamire?

Figyelt kérdés

Van amire idôszakosan rakattantok?

Akar ruhamarka/ egy tema amit mindig korbejartok/ sorozatok barmi.


Nekem idoszakosan mindig mas. Volt higy ket honapig este minden este sorozatot neztem, volt hogy kulonbozo edzesvideokat neztem minden este honapokig de most egy rosszabb dologra “kattantam” ra - egy magyar sportruhazati markara ( ez azert rossz mert nem akarok kolteni 😅 )


Nektek mi az aktualis “rakapasotok”? ( ha van ilyen, de lehet csak en vagyok total hibbant :D )


2022. febr. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

En is vagyok igy szinte mindig

Nő vagy kerdező?

2022. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:

Nekem is mindig más.

Volt virágültetés mániám, volt paróka mániám, volt utazásmániám, táska mániám, stb.

2022. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálam is ez van.
2022. febr. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én általában sorozatokra szoktam rákattanni, és akkor cikkeket olvasok róla, ha könyv alapján készült, vagy van hozzá, akkor arra is rákeresek, megveszem.

De most például sikerült rákattannom a hímzésre is, amin keresztül legalább a kreativitásom is kiélhetem 😅

2022. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!