Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokrol az...

Mit gondoltok azokrol az emberekrol akik ha meg akarnak vigasztalni es nem tudnak akkor inkabb beledallnak?

Figyelt kérdés

Peldaul tipikus szitu :"-mi a baj? - Semmi - naa mond mar- nem fogom meg mondani- jovan akkó ba*d meg ne mondjad."


Vagy pl:

"-nem ugy gondoltam, ne haragudj, - nem erdekel hogy gondoltad, nem esett jol- neharagudj na- mondom nem erdekel- jovan akko lesz*rom maradjal meg magadnak engem nem erdekel, en csak segiteni akarok de ha nem vagy kepes elmondani akkor b*zd meg huzzal innen"


Mit gondoltak az efajta szituaciokrol?



2022. febr. 4. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a két példa amit felhoztál, ott egyik fél sem viselkedett helyesen. Szoval akinek baja van normalisabban kozolhetne, hogy pl most meg nem all keszen arra hogy beszeljen rola, es tarsai.

Es a masik fel is kezelhetne normalisabban mert lehet, frusztralja hogy valami gondja van a masiknak es segiteni szeretne, de akkor sem igy kell lekezelni hogy jovan akkor baszodj meg.


De utoljara ilyen szituaciot kb altalanosban eltem at, amikor meg nem teljesedett ki az erzelmi intelligenciank.

2022. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!