Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki kehet nyitni kétszer a...

Ki kehet nyitni kétszer a Foxpost autómatát?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit foxpost autómatába...kinyitottam, kifizettem, kivettem egy dobozt, becsuktam a rekeszt..ám itthon néztem meg, hogy a kivett doboz (ami előre volt téve így hátulra be sem néztem) csak egy plusz ajándék külön csomagolva...maga a rendelés valószínűleg bentmaradt a rekeszben... (Elvileg egy rekeszben csak 1 csomag található)ki tudom nyitni még egyszer? Járt már valaki így? Mi történt?

2022. febr. 5. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet kétszer kinyitni, de értelme sem lenne mert egy rekeszben biztosan soha nincs két csomag. Irány az ügyfélszolgálat, de nem a Foxé, hanem ahonnan rendeltél.
2022. febr. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy benne kell legyen a másik, mert amit kivettem,ezen nincs címzett, meg semmi, csak egy matrica volt rajta: "Ajándék teszt termék" Ha csak ezt rakták bele,honnan tudták kinek és mennyiért?
2022. febr. 5. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az ügyfélszolgálatukat. Elvileg miután kivetted az automata üresnek fogja kezelni és ha valaki fel szeretne csomagot adni az a rekesz kinyílhat neki hogy oda rakhatja a csomagját.

Ha már akart valaki oda rakni és kivette a tiédet az szívás...

2022. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a csomagod?
2022. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Meglett,valaki fel akart adni,megtalálta és volt kedves felhívni 😃
2022. máj. 21. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!