Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Van aki nem tud szabadba...

Fiúk! Van aki nem tud szabadban pisilni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van olyan fiú, aki nem tud pl erdőben, ahol nincs senki bokorba vagy fánál pisilni. Ilyen létezik vagy ez kamu?

2022. febr. 6. 12:29
 1/10 anonim válasza:
71%
Engem inkább feszélyez a dolog, képes vagyok rá, csak nem szeretek.
2022. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Csak a legvégső esetben tudok.

Mert, amilyen szerencsém volna, biztos, hogy rögzítené az eseményt egy vadkamera.

Vagy pedig, még mielőtt elrakhatnám, a semmiből megjelenne egy többgyerekes család.

Ráadásul az elmúlt években nem jártam olyan erdőben, ahol kellő takarásban lettem volna egy ilyen akciónál.

2022. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben sokszor vagyok ilyen helyzetben: vagy nem találok hozzá megfelelő helyet és alkalmat, ha pedig igen, akkor egy pillanat alatt feltűnik egy biciklis... :D
2022. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legvégső esetben tudok csak.

23/F

2022. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 erogeen ***** válasza:
81%
Tudok és szeretek is szabadban pisilni. Sokszor direkt úgy intézem, hogy kint lehessen csinálni. Ha kirándulok, akkor nekem természetes dolog. Nem értem, mit jelent az, hogy valaki „nem tud”.
2022. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Már várom, hogy kilevelesedjen az aljnövényzet... Egyszerűbb úgy diszkréciót tartani. Aki "nem tud", az nem volt még szabadban eleget. Egy idő után csak behugyozna...
2022. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Én tudok simán. 29/F

És lányok, ti, hogy vagytok ezzel?

2022. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is nehezen tudok. Egyszer mikor Ukrajnában voltunk pár haverommal megálltunk pisilni egy erdős területen és pont arra jött olyan kutyás őrség szerűség én meg pont elkezdtem már pisilni és nem tudtam abbahagyni, de szerencsére be tudtam fejezni mire oda értek. eléggé para volt..
2022. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ukrajna melyik részén voltál? Nyugi, itt nem szokatlan a szabadban pisilés...
2022. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon csodálkozom a sok válaszon, hogy valaki nem tud vagy nem szeret. Ilyet nem is hallottam, de most már tudomásul veszem. Ha rám jön, körülnézek és előveszem. Ha valaki felbukkan, akkor hátat fordítok neki és akár be is fejezem, ha korábban nem sikerült. Meglepetések elkerülése végett nem csinálom az erdei út kanyarjában, mert nem tudom meszzire, előre-hátra - benézni a terepet. Tehát, ha látok valakit, akkor addig nem kezdem el, amíg nem távozik a közelemből.

Évekkel ezelőtt a határban geodéziai munkákat végeztem. A figuránsom egy nő volt. Megmondtam neki és tudomásul vette, hogy szükség esetén szóljon, akkor én elfordulok és mgígértem, hogy addig nem fordulok vissza, amíg nem szól hozzám. Elment tisztes távolba, bizonyára azért, hogy a távozó bélgázok hangját ne halljam). Napokig dolgoztunk mindenkitől távol.

2022. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!