Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden tömegközlekedési...

Minden tömegközlekedési eszköznek a felét miért nem rendezik be a hajléktalanoknak lakni? Az egyik fele az utasoké maradna, aki meg a bevásárlásbol tart hazafelé közülük az meg megfelezné a kajáját a járművön lakó hajléktalanokkal.

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te már elkezdted az adakozást a céduláddal.
2022. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mellékelt ábra szerint téged rosszul csavaroztak össze a szüleid!
2022. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert így sem elég tömegközlekedési eszköz.


A hajléktalanok nem olyanok akikkel utazni akarnál. Ahol ők laknak ott nagyon nem akarnál utazni.


És miért adnám oda a kajám felét?

2022. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajléktalanok nem hiszem, hogy egész nap utazgatni szeretnének, az utasok meg nem szeretnének egy levegőt szívni velük. Amúgy teljesen értelmetlen, buta és provokatív kérdés😄
2022. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező:Könyörgöm mond el miért?
2022. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy ha fekszenek a busz padlóján egy puha matracon akkor szerintem olyan mint ha egy szobában lennének és nem érzékelik hogy utaznak.
2022. febr. 14. 23:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ide-oda gurulnának. Meg azért a magyar utakat max. varázs szönyegen utazva éreznéd simának.,egy matrac kevés.


De miért is alakitanánk ki nekik ingyen utazó részt amikor mi majdnem 10000ért utazgatunk?

És miért adnám oda a bevásárlás felét,ha egy füszálat nem tett keresztbe egèsz nap, én nekekem meg lóg a belem mert meló után mé vásárolok is,sőt vásároljak is valami vad idegennek. Hat anagy büdös lány!ló lékelő lánydzsát!

2022. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze..

Pont egy olyan személynek fogom oda adni az kaját,amit persze én az SAJÁT pénzemből vettem,meg én melóztam 8 órát!

Persze,az csőves meg veri az családikincset az sarkon,azon kívűl csak üveget tud lopni,meg nem azért mit csinál?

Hogy egy redvás fertőző,aki már bocsánat az kijelentésért,az húgylégyben tud fekrengőzni????

2022. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek után miért dolgozna bárki?

Bkv=meleg,utazás,kaja.

2022. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
J-E-L-E-N-T-V-E
2022. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!