Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jikook és Namjin valós?

Jikook és Namjin valós?

Figyelt kérdés

Namjinnal kezdem : amikor egy interjú volt és megkérdezték Jintől hogy ki a crusha akkor ő azt mondta hogy Namjoonie. Azt hittem hogy viccel és megnéztem Nam reakcióját. A reakciója elpirult és lefele nézett zavarodottan. Amikor Jinhez hozzáérnek akkor Namnak az a féltékeny szúrós tekintete van és Jinnel jön ki a legkönnyebben ránézésre


Jikook: igen olvastam azt a cikket hogy valós lehet és adtak pénzt akik meglátnak ilyet asszem saseng a neve. Taekook meg csak fancervice. Jó ezt a jelenséget nem értem. Ha valós a Jikook de mégis Tae feje féltékeny lesz Kook miatt és ez Kooknál is ígyvan. Nem vagyok Taekook fan de ezt nem értettem. De habár jó lenne ha Jimin és Kook összejönnének *-* volt arról szó hogy bejelentik vagyis olvastam de a Big hit nem engedte. Gondolom azért mert tudják sok a homofób és szerintem a cég nem engedi hogy a dalaikat kiadják mert egy azonos pár. De tényleg ennek örülnék a legjobban:( nagyon aranyosak együtt szerintem<3 jó mondhatjátok de nem is vannak együtt meg nincs semmise blabla. Én is így voltam. Amit elődnak interjúba mi úgy látjuk amit velünk megosztanak de amikor az interjú mögött vannak teljesen más emberek. Olyan emberek amiket nem is gondoltunk. Ne értsétek rosszra se semmi. De vannak olyan személyes ügyeink amit másokkal nem osztunk meg csak azokkal akikkel tudjuk hogy támogatnak mindenben<3



2022. febr. 8. 17:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én hiszem hogy Jikook valós de kíváncsi vagyok hogy ez igaz ez és köszönöm a válaszokat<3
2022. febr. 8. 17:44
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én vagyok Jungkook! Igen, együtt járok Jiminnel. Nagyon nagyon megbízom benned, ezért elmondtam uwu<3



No joke, miért érdekel ennyire hogy melyikükkel mi van? Ahogy te is mondtad, ez a személyes magányügyük hogy melegek-e vagy sem és hogy járnak-e valakivel. Ne legyen már a homokosság a perverziód, hány éves vagy

2022. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
21 leszek az idén :) talán baj? Csak megkérdeztem és ki mondta hogy az a perverzióm? Amit te gondolsz tévedsz :) jah bocs BL fan vagyok és normálisan kérdeztem valamit mert érdekel. Igen a magánügyük de kíváncsi lennék azért. Miért tán nagy baj lenne ez? Mit kell annyira felháborodni? Miért kell egyből elítélni a másikat?
2022. febr. 9. 15:59
 4/25 anonim válasza:
76%

Szia!

Én a namjintről nem gondolom hogy igaz lenne, de ettől függetlenül nagyon cuki shippnek találom, de jikookék nekem elég gyanúsak őszintén szóva, és jungkook jimin miatt is vágott már jó sokszor elég féltékeny fejet :D

igazáből ami az utolsó csepp volt a pohárban ahhoz, hogy szinte biztos legyek bennük az ez a videó volt: https://www.youtube.com/watch?v=0On8ibiXzRA&t=1512s és innen is leginkább 18p 44mp, de az egész videót nagyon ajánlom, plusz még ebből a videóból jónéhány jelenet https://www.youtube.com/watch?v=cwry9bmeU1o&t=26s <33


ja és megsúgom, hogy a legtöbb k-army (koreai army) jikooker, ami azért is lényeges mert nagyon sok olyan kifejezést értenek amit a többi army pl nem

2022. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
A JiKook igen, ők nagyon szerelmesek szóval biztos hogy együtt vannak
2022. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak titeket kiábrándítani,de a srácok nincsenek együtt.
2022. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Hallottatok már olyanról, hogy fanservice?

Pont az olyan buta kislányok miatt csinálják szegények,mint amilyenek ti vagytok.

2022. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A 7-esnek mondom attól még nem vagyunk kislányok mert ezt hisszük. Semmi köze az ilyenhez hogy kislányok vagyunk. Szerintem meg te vagy a kislány ilyen hozzá állásoddal:)
2022. febr. 10. 16:40
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Attól még együtt lehetnek ténylegesen, nem is értem honnan van ez az atom biztos "tuti nem" bizonyítékuk.
2022. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit gondolsz, mezei magyarországiak majd tudni fogják, hogy tényleg valós-e? Maximum olyan ábrándokkal tudnak válaszolni, mint te. De mivel nekiállsz veszekedni minden nemleges válasszal, valószínűleg te már úgyis eldönttted magadnak, hogy együtt vannak, akkor meg miért kérdezed.
2022. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!