Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jikook és Namjin valós?

Jikook és Namjin valós?

Figyelt kérdés

Namjinnal kezdem : amikor egy interjú volt és megkérdezték Jintől hogy ki a crusha akkor ő azt mondta hogy Namjoonie. Azt hittem hogy viccel és megnéztem Nam reakcióját. A reakciója elpirult és lefele nézett zavarodottan. Amikor Jinhez hozzáérnek akkor Namnak az a féltékeny szúrós tekintete van és Jinnel jön ki a legkönnyebben ránézésre


Jikook: igen olvastam azt a cikket hogy valós lehet és adtak pénzt akik meglátnak ilyet asszem saseng a neve. Taekook meg csak fancervice. Jó ezt a jelenséget nem értem. Ha valós a Jikook de mégis Tae feje féltékeny lesz Kook miatt és ez Kooknál is ígyvan. Nem vagyok Taekook fan de ezt nem értettem. De habár jó lenne ha Jimin és Kook összejönnének *-* volt arról szó hogy bejelentik vagyis olvastam de a Big hit nem engedte. Gondolom azért mert tudják sok a homofób és szerintem a cég nem engedi hogy a dalaikat kiadják mert egy azonos pár. De tényleg ennek örülnék a legjobban:( nagyon aranyosak együtt szerintem<3 jó mondhatjátok de nem is vannak együtt meg nincs semmise blabla. Én is így voltam. Amit elődnak interjúba mi úgy látjuk amit velünk megosztanak de amikor az interjú mögött vannak teljesen más emberek. Olyan emberek amiket nem is gondoltunk. Ne értsétek rosszra se semmi. De vannak olyan személyes ügyeink amit másokkal nem osztunk meg csak azokkal akikkel tudjuk hogy támogatnak mindenben<3



2022. febr. 8. 17:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
utolsónak igaza van, csak a buta kislányok hiszik azt,hogy a tagok együtt vannak
2022. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan elhiszed, hogy együtt vannak?


Nincs semmi baj a shippeléssel, de más dolog elolvasni egy fanfiction-t és más dolog teóriákat gyártani a tagokról, csak azért, mert egymásra néztek.

2022. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy későn írok, de tavaly mondta, hogy abban az évben lesz 21 éves, és mostmár 22 lesz! Ti még így szóltok rá is, hogy kislány? Én nem is akarok beleszólni ebbe az egészbe, mert én is 10 évvel fiatalabb vagyok, de azért egy 22 évesre rászólni? Azért ne már!
2023. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 Szerintem azért lett kislánynak titulálva ,mert huszonévesen még hisz az ilyen dolgokban.
2023. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
33%
Talán nem szabad hinnie?
2023. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!