Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a duci vagy a...

Szerintetek a duci vagy a vékony lányok a keményebbek?

Figyelt kérdés

Szerintetek a duci vagy a vékony lányok a keményebbek?

Mondjuk ha úgy 25 évesen egy 45-50kg-mos csaj és egy 75-80kg-mos csaj elkezd birkózni vagy verekedni akár játékból,akár komolyan általánosságba kik nyernének?(Mennyi esélye lenne a vékony csajnak?)

A vékony csaj is elég izmos és gyors de a duciba is van erő rendesen és ő sem lassú!

Ha esetleg történt veled ilyen vagy csak hallottál róla létszi írjátok meg fontos lenne!


2010. szept. 10. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
:D , hát én ilyen esetben a ducira szavaznék.
2010. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a dagi csaj ráugrik és kilapítja bár nem ő a keményebb
2010. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugynaezzel a szöveggel már megkérdezted,szerintem az is Te voltál.Ki lett tárgyalva,hogy a vékonynak is van esélye. de a duci se feltétlenül duci,hanem lehet izmos is.na pá

18/K

2010. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18/L *
2010. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már kicsi koromtól kiválóan eltudom görbiteni bárkinek a gerincét :-D

Voltam már vékony is, voltam már ducibb is, a dolog nem változik. Valahogy egy belső láng meggyúl bennem amikor tudom, hogy valakit elakarok verni.


Lehet, hogy nincs nagy technikám, de sose parázok. Ha nem adom fel akkkor nem veszithetek. Ez az én filozófiám ami a verekedést illeti. Még a férfiaktól sem félek. Számtalanszor őket is jól megrúgdostam és nem volt valami kellemes nekik.


Azt hiszem kevés lány merészkedik ilyesmire, de engem a belső ösztön hajt. És erre büszke vagyok ! :-)

2010. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez a 18/K a nap legjobb poénja

bár gondolom csak melléütés, de tetszik

2010. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:

Az nyerne amelyiknek van a zsebébe valami szúró vágó eszköz. Ez így kevés ennyi információ. Melyik mennyire kitartó, mennyire bírják a fájdalmat,bunyóztak-e má, reflexeik milyenek stb.

Am tudjátok h a csaj bunyónál mitől nem kell tartani? az agysérüléstől.

2010. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Harcban mindig az nyer, aki tovább megy el. Tegyük fel a két ellenfél közül egyik sem fél, tök mind1, ki a technikás, pl megtámadnak egy bokszolót, az valószínűleg elkezdi használni azt a technikát, amit már milliószor gyakorolt. De egy igazi elvetemült pedig rögtön torokra üt, térdet tör és szemet nyom, vagy keres egy tárgyat. Real life is real. Életet elvenni egyszerű, megvédeni nehezebb.
2010. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem aki jobb kondiban van és ért kicsit a bunyóhoz :)

Pl egy karatebajnok 50kg-s csaj sztem elver egy fotelben punnyadó 80kg-set

2010. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet a duci nyer, de a vékonyabbat fogják az nap ágyba vinni.
2010. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!