Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem néztek furcsán, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem néztek furcsán, ha egy duci lány és vékony fiúval van együtt? Szerintetek esztétikus ez a párosítás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 01:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel?Fő ,hogy szeretik egymást.
2011. júl. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Luke17 ***** válasza:
100%
persze mindenki azzal jár akit szeret ez ilyen dolog és nem kell foglalkozni más véleményével :D
2011. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt akkor meg is beszéltük!:)
2011. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem esztétikus.


De majd a fiú rábírja a mozgásra! :D

2011. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
a kérdést egy duci lány tette (értsd 30kb+ felesleg, ezzel a kifejezéssel nem csak minket de magát is becsapja), aki szerelmes egy vékony srácba és azt hiszi van nála esélye...
2011. júl. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igenis furcsa külső szemmel. Én nem éreztem magam kövérnek, mikor egy vékony alkatú barátom volt, de végül csak találtam magamon 10 kg felesleget, amit gyorsan le is dobtam. Szóval ha a duci lány fogyókúrázni akar, mert rájött, hogy a 25 feletti BMI egészségtelen és egy lánynak nem is való, akkor erre remek késztetés vékony sráccal járni.

Más kérdés, hogy ha tényleg szeretik egymást, akkor fel se merül az a kérdés, hogy másoknak vajon mi lesz a véleménye.

2011. júl. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

még mikor suliba jártam akkor láttam mindig egy ilyen párt,meg is jegyeztem magamnak hogy milyen fura:DD

de amugy semmi bajom nincs vele az a lényeg hogy szeretik egymást:d

2011. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretitek egymást akkor ki nem sz@rja le ? :) amúgy a lány meg tud változtatni rajta, ha nagyon zavarja, de ha a fiú így szereti akkor nem érdemes
2011. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

Ha így szereti meg úgy szereti bla bla bla blaaaa...


Mindenkinek az jönne le,hogy a csajom egy lusta disznó,aki a mozgáson kívül már mindenféle fogyókúrával foglalkozott...

2011. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 02:02


Ez csak egy általános kérdés volt.

Nem tudom miért kell mindig beleképzelni egy csomó hülyeséget a dolgokba.Bár már megszokhattam volna,hogy itt mindig van egy-két emberke,aki nem képes megállni,hogy ne okoskodjon...

2011. júl. 10. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!