Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a sok Backrooms missing...

Mi ez a sok Backrooms missing people videó az elmúlt egy-két hétben a YouTube-on?

Figyelt kérdés
Megnéztem egy pár ilyet, de nem igazán értem, miért van ez így felhype-olva, mikor a Backrooms csak egy kitalált dolog.

2022. febr. 8. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok kitalált dolog van felhájpolva.

Egyébként én még nem találkoztam vele, gondolom hasonlókat követsz.

2022. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Én még egyáltalán nem találkoztam vele, de névről tuti valami horror lehet.

Én pedig csak ismeretterjesztő érdekes videókat nézek, mint a Vicc Elek csatorna és a PamKutya

2022. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Almaxd válasza:
100%

"nem értem miért van így felhypeolva, mikor csak egy kitalált dolog"


Hát igen, a legtöbb filmsorozat, videójáték sztori is kitalált dolog, ettől még igenis lehet érdekes, ez egy creepypasta, nem szabad elhinni hogy igaz, vérkomolyan se kell venni, de vannak akik szeretnek elmerulni ilyen témákban, főleg hogy a backrooms egy olyan creepypasta, aminek tényleg érdekes világa és hangulata van.

2022. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!