Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Társkeresőre érdemes felmenni...

Társkeresőre érdemes felmenni 18 évesen?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2022. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a célod. Ha nagyon unatkozol vagy csak gyakorolni akarz, akkor elmegy. Komoly kapcsolatot ott nem igazán fogsz találni, arra nem alkalmasak. Ha meg csak kalandozni szeretnél akkor megér 1 próbát.
2022. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Minek.. 18 évesen sokkal több lehetőséged van, mint egy online társkereső program.
2022. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Persze! Tele van amúgyis velük a társkereső.
2022. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 akkor mondj egy helyet mert én nem tudok, szórakozni nem tudok menni mivel nincs igazolványom, iskolába csak a saját neműekkel járok, sportközösségbe már ismernek. Társkeresőt akartam de az is kérdéses akkor hol??
2022. febr. 11. 19:52
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is csak saját neműekkel jártam középiskolába, úgyhogy megértelek.. Az iskola szervezett egy másik, hasonlóan "egynemű" iskolával, csak az ellentétes nemből, néha közös programokat. Az elég jó ismerkedés volt. Volt olyan osztálytársam, aki vmi hobbival kapcsolatos közösségbe járt és ott ismerkedett. Nagy általánosságban pedig csak vártuk, hogy vége legyen a giminek és a felsőoktatásban megismerkedhessünk hasonló korú, ellenkező nemű és hasonló érdeklődési körökkel rendelkező fiatalokkal.
2022. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3as voltam
2022. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos nálunk nincsenek ilyenek, az egész suliba csak saját neműek járnak. Sporton meg már ismernek. Én úgy vagyok vele várok,aztán lesz ami lesz.
2022. febr. 11. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:
Felsőoktatásba mész idén? Esetleg vmi új hobbi?
2022. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem még lesz 1 évem aztán már munka, hobbim ahogyan említettem a sport és a zene de már mind a két helyen ismernek.
2022. febr. 11. 20:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!