Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem idegesítő hogy...

Csak nekem idegesítő hogy Jimint lányként beállítják?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy vagytok vele de kezd idegesítő lenni hogy mindig a Jimin karaktert beállítják lányként még wattpadon is. Jó bottomot írnak róla de miért kell mindig szoknyás karakterként beállítani? Normálisat miért nem tudnak? Meg sarki r*bancot is írnak. Undorító az ilyen hogy sok ember így állítja be Jimint. Azt elnézem hogy páran hisz kitalált sztori de elegem van hogy mindig ezt látom. Ránéznek Jiminre sokkal másabbat látnak amilyennek elképzelik és az igazi Jimin meg erről mit gondolhat:/ Jimint nagyon kedvelem mert egyforma vele a személyiségem és sok közös van bennem és benne. Én normálisan kezelem és szerepeztem pár emberrel. Nekik meglepő volt hogy nem úgy kezelem mint ahogy a wattpadban van. Jimint normális karakterként lehet kezelni^^ remélem ezzel nem vagyok egyedül ami bosszant

2022. febr. 9. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Engem is bosszant nagyon...

Inkább azok csinálják, aki nem igazi army, a magas, lányos hangja miatt :(

2022. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hangja nagyon kis aranyooos és imádooom. Jimint imádni lehet még egy lánynál is aranyosabb és annyira kis cuki de ne lánynak nézzék :c
2022. febr. 9. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert olyan feminines megjelenése van legújabban.

Meg ugye a hangja is közrejátszik, viszont tud ő mélyebb hangnemben is beszélni,ha akar.


Szerintem ez az egész azért van,mert Jiminnek van egy bizonyos imidzse a bandában,ami hát..nem maszkulin. Ha feljebb néztek a szövegemben, említettem a feminin megjelenést,nos a cég ezt ruházza rá,neki egyszerűen ilyennek kell lenni a kamerák előtt.

Pontosan ezért ábrázolják őt “lányosként" néhol.

Azt,hogy neki ez mennyire tetszik,azt nem tudjuk. De egyébként is semmibe van nézve az akarata, ugyanis a Hybe diktál és nem ő. Szerintem már szegény srác megbarátkozott az egésszel, másképp nem lennének sem rajongói,sem karrierje,sem pénze.


Egyébként Jimin férfi. A való életben biztos nem aggat magára lányos rózsaszín ruhákat meg fix,hogy nem festi a haját pinkre. Férfias ruhákban jár és én biztos vagyok benne, hogy annak is érzi magát.

2022. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Hozzátenném,van amikor magához az albumhoz kell ez a “lányos” megjelenés.

Volt már ilyen,hogy nem csak Jiminre,de a többi tagra is rá volt erőszakolva ez a feminin megjelenés, videóklipphez kellett, fotózásra meg minden ilyen biszbaszhoz’ ami oda kell. Lényegében ez tetszik nekik vagy sem,úgyis azt kell csinálni amit a cég mond, különben csődbe megy a karrierjük.


Volt már olyan is, hogy tökre férfias koncepciójuk volt, mármint olyan erősen maszkulin,azt jobban adtam én is.

2022. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez izgatja a rajongókat
2022. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Emlékszem mikor először láttam őket én az összeset lánynak néztem. Hosszú fülbevaló stb... Ez főleg igaz jungkook-ra. Amikor megmutattam anyámnak, hogy mi a véleménye a dynamite zenéről, azt hitte, hogy lány az összes. Bár teljesen megértem, mert tényleg nagyon b*zisan néznek ki.
2022. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Az anyád rongyos picsáját!
2022. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmivel nem rosszabb egy olyan fanfiction, amiben lányként/lányosnak van beállítva, mint egy bármilyen fanfiction. Én eleve gusztustalannak tartom ezeket, hogy boldog boldogtalan shippelve van meg ff készül róluk, a wattpadnak ez a része merő szenny. Ez persze személyes vélemény.

Illetve jiminnek ez az imidzse, ezt a szerepet kell játszania, így valahol "jogos", hogy ilyennek állítják be.

2022. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

A wattpad tényleg egy szenny hely, én nem is értem, hogy miért az van annyira elterjedve és nem az Ao3…

Egyébként én nem látom ezt a “szerepet”, amit “el kell játszania”. Jimin egy édes, barátságos fiú, de azt, hogy nőként kéne viselkednie (?), azt nem látom.

2022. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem is arra gondolok, hogy nőként viselkedne, hanem ez a lágy, gyengéd, kisfiús viselkedés nem túl maszkulin. 8as voltam.
2022. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!