Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itthoni programok valentin...

Itthoni programok valentin napra,egyedul?

Figyelt kérdés
Ajanlasokat szeretnek kerni,hogy mit csinaljak itthon (nem szeretnek menni sehova.) valentin napkor egyedul.
2022. febr. 9. 20:43
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
Munka, hobbik, filmezés, pub-ban pàrok kinevetése, korona-fertőzés kipihenése, szundi, delirium....
2022. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn lesz,úgyhogy suliba vagy dolgozni kell menni.
2022. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy jó Bud Spencer - Terence Hill filmet.
2022. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvtant! Rádfér!
2022. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a nyelvtanórán vagyunk. Feltettem egy kérdést,miert kene itt helyesen írjak? Ahol számít,ott tudom a nyelvtant,ne félj!
2022. febr. 10. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnád a nyelv-tant akkor nem lennél egyedül
2022. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ezen múlik,maximum a nyelvtan szakon,de nem vagyok szemüveges stréber,aki bele van temetkezve a könyvekbe,és semmi élete. Hidd el,nem nyelvtan hanem,külső alapján választok párt. És a mai fiúknak sem ez számít. Matekszakkör… 🤮😂
2022. febr. 10. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Hú de nehéz ember vagy te.... :D
2022. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De figyelj,szerinted hogy reagáljak,hogyha nem a kiírt kérdésre válaszolsz? 😂

Engem aztán nem érdekel,hogy itt gyakorin butának tartanak vagy sem. Csak programokat szerettem volna gyűjteni,hogy ne érezzem magam olyan szerencsétlenül,amiért egyedül vagyok még Valentin napkor is😅

2022. febr. 10. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olvasni fogok és youtube videókat nézni. Pont most találtam egy nagyon jó szórakoztató/ismeretterjesztő/oktató csatornát, PamKutya után most a Vicc Elek csatornát függöm. Van sok érdekes videó, úgyhogy elleszek 😂
2022. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!