Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális hogy a 13 éves...

Normális hogy a 13 éves unokahugom ilyen normálisan gondolkozik? Az én ismeretsegembe sok 20 eves lany nem gondolkozik így..

Figyelt kérdés

Meséltem neki hogy ilyen diszkokba voltam itt ott amott, akkor haverjaim elkezdték mesélni h ilyet fuveztek olyat drogoztak ez az amaz, ő meg rendesen ideges lett, hogy "Mi hogy tudnak a haverjaim ilyen betegek lenni".


ő nem vágyik a bulira, nem írt még sose fiúval (interneten) Élőbe se, éshát a korosztalyat már meglehet talalni minden masodik buliba ittas vagy drogos állapotbanxd Ahhoz képest hogy 13 éves ki néz kb 16nak, és nem sminkel vagy ilyenek! Tehát nem tetszett neki semmi ilyen alkoholos, vagy drogos dolog xd se a bulik, se azok a fiuk akikrol meseltem neki,éshát ja rá kajak ell lehet mondani hogy más mint a többi lány! (LE SZOGEZNEM MIELOTT MEG JONNENEK A PERVERZ GONDOLATOK) Nekem a rokonom, és ugy is tekintek rá! ÉS nem, nem tetszik, vagy bármi ilyen, csakhát nekem ez nagyon fura volt.... bár a szüleit nézve elég szigorúak, de még az apja és az anyja is megmondta hogy sokszor komolyabb mint bármelyik 18 éves lanyxd


2022. febr. 10. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még elég erős a szülői befolyás, főleg hogy írtad is, hogy szigorúak a szülei. Ezeket az értékeket hozta otthonról, és valószínűleg a suliban is talált olyan barátokat, akik vele egy véleményen vannak.

Viszont saját tapasztalatból írom, hogy egy tinédzsernek hamar meg tud változni a véleménye bármiről, és ahogy nő fel, egyre lazábban fogja kezelni ezeket a dolgokat. Van akinek ez hosszabb idő, van akinek rövidebb. Emlékszem, hogy én is abszolút elleneztem régen az ilyen dolgokat, viszonylag sokáig ki is maradtam belőlük, és 20 éves korom után jöttem rá, hogy na ez így nem élet :D

2022. febr. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 13 évesen,nem értem, mi ebben a furcsa.
2022. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Értem...


...tehát aki nem nyomat mindenféle szrt bulikon 13 évesen, az kivételes normális és ettől már érett és komoly. (?)

2022. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!