Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy átigazoltam...

Miért van az hogy átigazoltam egy sokkal erősebb csapatba és ott nem merek érvényesülni? Nem merem azokat csinálni amiért átigazoltak 13 éves vagyok és hogy azóta sokszor sérülök?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán attól van, hogy a sokkal erősebb csapatban nyilván a csapattársak is sokkal jobbak, mint az előző csapatodnál, és ez tudat alatt valahol izgat Téged, így rányomja bélyegét a teljesítményedre. De lehet, hogy túl nagy a saját magaddal szembeni elvárásod, a megfelelési kényszer, és ezek bizony hozzák magukkal a sérüléseket. Az is befolyásoló tényező, hogy új közegbe kerültél, új edző, társak, ezt bizony elég nehéz kezelni. Szerintem próbáld kicsit lazábbra venni a dolgokat (persze nem elhanyagolni a feladatokat), és ne az munkáljon benned, hogy "minden áron megfelelni". Különben is csapatsportról beszélünk, tehát a csapat legyen jobb általad, és nem egymagadnak kell a legjobbnak lenni.
2018. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!