Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahogy esik, úgy puffan? Miért...

Ahogy esik, úgy puffan? Miért nem tudják sokan rendesen használni a kategóriákat?

Figyelt kérdés
Minden van mindenhol, ahol épp eszükbe jut a kérdés, oda teszik föl. Sajnos az egy hónapnál régebbi kérdést meg nem lehet jelenteni.

2022. febr. 11. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány téveszthető rovat, de valóban sok olyan is, amit nem lehet félre nézni. A közlekedés és utazás nagyon más téma, de eltévesztik néha. Megértem. Önismeretbe egészen meglepő dolgokat lehet találni. Meg mindegyikben van egyéb. És nem nézi hol van éppen.

A GYIK meg aztán néha totál káosz.

2022. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én inkább arra gondolok, hogy például az Emberek kategóriában van minden.

Amúgy például a Művészetekbe sokszor kerül zenei vagy könyves kérdés, és azt is totál megértem, meg az utazást is, ellenben a kultúra és közösség lassan mindenről szól, csak a kultúráról nem.

2022. febr. 11. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Mert sokan nem te vagynak.

Azért messze nem olyan a kavarodás, hogy felháborodásra adjon okot. És ha legalább egy hónapig senki nem érezte azt, hogy arrébb kéne pöckölni a kérdést, akkor azért csak voltak olyanok, akik tudtak együtt élni vele.

2022. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!