Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megfelelo-e a...

Nem tudom megfelelo-e a kategoria de, szerintem ez all a legkozelebb a problemamhoz. Miert van az hogy nem tudok orulni? Rendesen boldognak lenni? Elore szolok hosszu lesz. (bocsi)

Figyelt kérdés

15eves lany vagyok most leszek masodikos a gimiben.

Eszre vettem hogy nem birok orulni ugy igazan hosszabb tavon.Megvan mindenem tenyleg.A szuleim eleg jol keresnek ok is megveszik amit szeretnek.

Nem vagyok elkenyesztettve es nem vagyok az ki csak azert kedves mert kell a penz a szuleiktol.Rendesen tanulok,segitek itthon,normalis vagyok.

De valahogy mindig azt nezem masoknak de jo hogy ennyi baratja van,masoknak de jo hogy ennyi kovetoje van,masoknak sokkal jobb az elete.

Nem tudom miert nezek ennyi kulsoseges dolgot,es torodok massal.Van egy baratnom akivel egy altalanosba jartunk es ugy volt hogy egy suliba megyunk.De nem igy tortent en megvaltoztattam a vegen a sorrendet.De tesom is abba a suliba jar ahova baratnom.

De szoktam a baratnoivel jarkalni.Es mindig nezem hogy akik abba a suliba jarnak milyen hiresek,mennyi ismerosuk van.Milyen porgos az eletuk.

Mindig ugy gondolom hogy en nem vagyok eleg meno.Pedig van aki mindig mondka jajj iphoned van jajj de jok a ruhaid.Es tudom nem ez a menoseg.

Mindig en vagyok az aki ragaszkodik a baratokhoz.En irok mindenkire.Ha eljutok bulikra csak ugy hogy,valamelyik baratnom esetleg meghiv mert ot meghivtak.Pasikkal se allok sehogy.De ez masik tema.Bar azt sem ertem.Tomoren:Miert nezem mindig azt hogy a masiknak jobb az elete?Amikor nekem is megvan mindenem.Es hogy valtoztassak rajta?

Egyaltalan hogy fogadjam el a tanacsokat?Koszonom


2016. aug. 2. 00:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja es van egy kiskutyam is,szereto nagyszuleim.Szuleim is szeretnek.Szoval nem ez a problema.

Talan az is baj lehet hogy,tesomra akarok hasonlitani.Hogy ismertebb legyek.Azt sem ertem miert akarok en annyira ismert lenni.

Talan csak jo lenne ha mennenk egy tarsasagba engem is felismernenek.Vagy ha egy nap nem csak 3emberrel beszelnek fb-n.Akikre en irok ra

2016. aug. 2. 00:27
 2/7 anonim válasza:
Ne törődj azokkal a "barátokkal" akikre csak te irsz rá. Találj elösszö egy megértő normális csávót aki foglalkozik veled. Pl:itt vagyok én. 😊 légy őnmagad, szard le mások mit csinálnak, tervezd a jövődet,csináld azt amit szeretsz: Pl sportolni. Ha csak te irsz rá az emberekre, az lehet azért van lehet nem nem szeretik a társaságod, éa a buliba is csak azért hivnak meg esetleg hogy lehúzzanak.(persze én azt nem tudom, ez csak egy opció).szakmát sem úgy választassz hogy ahova mennek a többiek és a akkor te is odamész dolgozni. Ha van egy jó pasid mint pl én😃, akkor boldogabb leszel, mert jobb egy fiú barát 100szar barátnő.bár lehet higy csak egy dugás kéne neked. Ne azt nézd higy másoknak mivel jobb mint neked,ne irigykedj a többiekre hanem tegyél azért egyedül, vagy egy biztis társal hogy neked(nektek) jobb legyen.és még valami:SOHA ne add fel!!!
2016. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uramisten..Probaltal jo valaszt irni felig magadat fenyezted aztan felajaottad h dugjak.15eves koszii
2016. aug. 2. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy a felszínen, a "kirakatban" bár megvan minden, de a felszín alatt bizony nagyon nincs.

Másoknak akarsz folyton megfelelni, de eközben a saját életedet nem éled. Ha röviden akarnám megfogalmazni, hogy mit tegyél: legyél önmagad! A boldogság nem a pénzen, iPhone-on, meg azon múlik, hogy hányan hívnak meg italra. És nem is azon, hogy hogy tanulsz. (Félre ne érts, fontos dolog, de én úgy érzem, a másoknak való megfelelés nálad túlzott mértékű.) És még valami: ne erőltess semmit görcsösen! MAjd minden jön magától.

2016. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szivesen. Remélem segitettem 😊
2016. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. aug. 2. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Srác szerintem poénnak szánta, de valahol igaza van.

Ez az a kor, ahol eldöntheted, hogy milyen irányt akarsz követni. Akarod-e magad mutogatni, vagy nem? Akarsz-e dicsekedni azzal amid van vagy nem? Sok felszínes kapcsolatra vágysz inkább, vagy 1-2 igaz barátra? Ha a 2., akkor az is meglehet, hogy egyedül maradsz.

Én azt látom, hogy az a gond, hogy ha az ember sok barátot akar, akkor nagyon extrovertáltnak, kissé túlzónak, magamutogatónak kell lennie, hogy vonzza az embereket. Ez személyiség kérdése. Ha te nem ilyen vagy, akkor tudsz a hobbid, érdeklődési köröd alapján barátokat találni, ha akarsz.

Ha téged nem érdekelnek a külsőségek, nem fog menni. Nem biztos, hogy mindenkinek olyan jó az élete, még ha úgy tűnik is. Lehet, hogy kifele sokat mutatnak, de nem foglalkoznak a lényeges dolgokkal, vagy saját magukkal, ezért majd később boldogtalanok lesznek.

Ha elfogadod magad, hogy te ilyen vagy és nem akarsz a tömeghez tartozni el fog múlni az irigység is.

Ha a tömeghez akarsz tartozni az sem elítélendő, akkor tanulj kommunikációs praktikákat, hogy minél több emberrel megismerkedj és tartsd a kapcsolatot. Akkor szintén el fog múlni az irigység.

Csak az a lényeg, hogy gondolkozz el introvertált vagy extrovertált személyiség vagy inkább.

2016. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!