Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi törént velem? Valami...

Mi törént velem? Valami rohamom volt?

Figyelt kérdés
Szóval. 10 perce történt, baráznőmmel hívásba voltam és az öcsém nyitva hagyta az ajtót és elindultam becsukni. Vittem magammala telefont és már nyúltam a kilincsért, amikor hirtelen képek villannak be, mintha álmodnék, bizsereg a karom és a lábam, és nem tudom hogy a való életbe is rázkódtam, vagy csak úgy éreztem. A takaró és a telefon volt a kezembe, mindkettőt elejtettem, még mindig tartott ez a valami és hallottam a telefon koppanását, majd összeesek a földre négykézlábra és pár másodoerc múlva eszmélek föl és olyan érzés volt, mintha álmodtam volna és most keltem volna fel.
2022. febr. 11. 16:52
 1/3 lcb válasza:
Menj el orvoshoz.
2022. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy elfogok, mert 18 éven aluli vagyok és anyám ezt nem veszi komolyan. Mondtam neki mi történt, le se szarta://
2022. febr. 13. 19:01
 3/3 lcb válasza:
A háziorvoshoz nem kell szülői engedély, iskolaorvoshoz szintén. Persze tovább fognak küldeni vizsgálatokra, de ha valakik, talán ők meg tudják értetni vele, hogy ez komoly dolog.
2022. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!