Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon hol találhatok...

Magyarországon hol találhatok olyanokat, akik hasonlóak hozzám?

Figyelt kérdés

Pár éve jöttem rá hogy AB vagyok. Viszont nagyon magányosnak érzem magam hogy a személyiségem egyik fontos részét nem oszthatom meg senkivel sem. Ha ismertek ilyen csoportot vagy van itt ilyen ember légyszi írjon.

És tudom sokaknak szokatlan vagy undorító. Nem kérem, hogy értsetek meg csak annyit, hogy ne bántsatok. Sok minden történt és vezetett el odáig hogy én így érzem magam biztonságban.

18/l



2022. febr. 11. 23:46
1 2
 1/13 Adrián86 válasza:
13%
Ha gondolod én szívesen leszek az apukád.
2022. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha szexy lánynak érzed magad tőle, akkor nem baj.

Különben attól, mert nő vagy még pont olyan visszataszító egy debil, mintha 300 kg-os férfi lennél cumival.

Milyen az adult baby?

2022. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Nekem ez semmilyen szexualitással nem függ össze. Nem véletlenül titkolom mindenki előtt, hogy van egy ilyen oldalam. Valószínűleg csalódnának bennem vagy lenéznének, ahogy te is.
2022. febr. 12. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem néznélek rá, mert értelmesen tudsz beszélni. Csak nem értem. Milyen egy adul baby? Mire vágysz? Miben vagy más, mint egy lánynál?
2022. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi. Elgépeltem pár szót.
2022. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan vagyok mint egy normális ember. Senki nem nézné ki belőlem. Annyi, hogy engem megnyugtat, ha mesét nézek, színezek esetleg kakaót iszok a cumisüvegemből. Esténként csak a cummimmal tudok elaludni és mivel titkolnom kell ezért általában arra ébredek hogy az öklömbe szorítva próbálom elrejteni a párnám alá a cumit nehogy valaki benyisson hozzám és észrevegye. Tudat alatt is próbálom elrejteni.

Nehéz úgy élni ha nem lehetsz önmagad.

De tudnod kell, hogy nem vagyok sem értelmileg fogyi sem elkeseredetten csúnya vagy kiéhezett. Nem tudom milyen kép van a fejedben az AB-sekről.

2022. febr. 12. 14:36
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem tűnik betegesnek.
2022. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos örülök hogy így gondolod
2022. febr. 12. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismernélek, ha adnál rá lehetőséget.
2022. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Esténként csak a cummimmal tudok elaludni"

Ez problémás, a többi annyira nem veszélyes.

Érdemes lenne elgondolkodnod, hogy mit kezdesz magaddal.

2022. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!