Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "gehevnyeknyác" jelent valamit?

Dagadozó Agy kérdése:

A "gehevnyeknyác" jelent valamit?

Figyelt kérdés
Voltak még totál igénytelen feketével felfújt graffitik a fővárosban kb 10-15 éve a "gehevnyeknyácon" kívül "gejgunyác gervinyác", "gevinyereviknyác", "gejgunyeknyác" és hasonló szövegekkel. Neten semmi értelmes magyarázatot nem találok, felhasználónének pl használják ezeket elvétve.

2022. febr. 12. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés. én sem értettem sosem 😃
2022. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na már akkor nem vagyunk egyedül.


Legjobb lenne, ha az válaszolna a kerdésre, aki a graffitiket felírta.

Hahóóó

2022. febr. 12. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A firkáláshoz nem kell agy.
2022. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már szétette a drog és/vagy alkohol az agyukat, aztán ennyire futja.
2022. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A fővám téren, az akkori villamos alagútban és az épületek falain is sokszor megjelent. "Gevnyugetuvogejvo kutyák" volt ez egyik felirat, közel 20 éve nem tudom elfelejteni.


Szerintem ez orosz, ukrán vagy szláv nyelv szlengesített verziója lehet, idősebb ember írhatta.

2022. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!