Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol található Győrben, vagy...

Hol található Győrben, vagy környékén (de, akár messzebb is elmennék érte) olyan erős vaslemez, ami a 60 x 60 -as vízaknámra (nyílás) téve gépjármű (akár teherautó) áthaladását is lehetővé teszi?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Készen lehet kapni aknafedél néven, minden nagyobb vastelepen árulnak. Fel kell hívni a hozzád legközelebbi vastelepet.
2022. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! - bár nem vagyok biztos abban, hogy Te egy sima aknafedélre gondolsz-e (az nem autóálló...vasnak vas, de ahhoz nem elég erős, hogy egy autó ráhajtson)...(???) Az vastag vaslemez, van talán 1 cm vastag is...de nem biztos, hogy van 1 cm
2022. febr. 14. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
De, mindenképpen köszönöm az ötletet - úgy látszik, magamtól nem volt ennyi eszem (most egy kicsit szomorkodom :(....de legalább volt annyi eszem, hogy kérdezzek... :)
2022. febr. 14. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik olyan aknafedél ami elbír akár egy kamiont is. Erre gyártják. Ha meg a közeli vastelepen nincs, beszerzik. Ezt kell elmondani nekik, hogy mekkora és milyen teherbírású aknafedél kell.
2022. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok amik alul meg vannak merevítve.

Szerinted az utakon milyenek vannak ahol 60-al döngetnek ár rajtuk a kamionok, buszok?

2022. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztosan úgy van ahogy írod. Egy (volt) ismerősnél is olyan van az udvaron, és nem is olyan vastag mint ahogy írtam hogy egy centi meg ilyesmi, persze valamivel vastagabb mint az én aknafedelem, csak sokkal erősebb, autóval is van szoktunk rajta menni... Mert az az erősebb fajta volt ami autóval is járható
2022. febr. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!