Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A képen látható kaput szeretné...

A képen látható kaput szeretném megcsinálni önállóan! Hegeszteni tudok (valamennyire).Milyen lemezt vegyek hozzá? Megfelelő a vaslemez a Tüzépről?kepkezelo.com/images/qo6u1qu6581lq6g3j49v.jpg

Figyelt kérdés
Esetleg ha hasonló megoldásokról lenne valakinek belső képe, azt szívesen megtekinteném tanácsok miatt!

2021. máj. 28. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ilyet nagyon nehéz lenne hegeszteni, szerintem sima vas lemez sem lenne jó, meg még valahogy az üvegeket is felkellene fogatni.

Ha sikerülne is, ha jól tudsz hegeszteni akkor sem nézne ki így, akkor szerintem már inkább valami industriális stílusút csinálj szerintem, mert olyat egyszerűen lehetne és szerintem jobban is nézne ki.

Ezek olyanok, amiket megkell venni.

2021. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van jobb képed?Szerintem ez egy fém bejárati ajtó .Én alucobond lemezzel probálkoznák .
2021. máj. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán meglehet csinálni ,viszont kérdés, hogy mindkét oldalát be akarod-e lemezelni. Mert ha utóbbi, akkor inkább zártszelvényból csinálnék neki keretet, hacsak a külsejét, akkor elég a szögvas. Üvegezni se nagy dolog. Nekem pl a garázsajtó felett simán be van szilózva. Vaskereskedésben kapni táblában lemezt, ide vékony 0,5-0,8mm-es simán elég, viszont ha nincs CO hegesztőd, akkor a vas keretre inkább úgy ragasztanám fel.
2021. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok mik rajta? Ablakocskák, vagy csak dekor elem? Egyiknek se látom értelmét. Amúgy zártszelvény keretet csinálnék a vaslemezt rá popszegecselném.
2021. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zártszelvény keret van most. Aztán most gondolkodok mivel vonjam be. Fával, lemezzel? Van egy kiskapu meg egy kétszárnyas nagykapu. Sima inverteres hegesztőm van, CO nincs. Arra is gondoltam, hogy ez átégeti a lemezt, mikor hegesztem. Azok dekor ablakocskák, ne legyen olyan unalmas.
2021. máj. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!