Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok már a Magyar Nemzeti...

Láttátok már a Magyar Nemzeti Cirkusz előadását? Ha igen, hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
há én már nagyon unom a cirkuszokat, mennyit kínozzák azokat az állatokat, hogy megcsinálják azt amiket kell. tavaly voltam utoljára de többet nem akarok, meg szerintem már a boócok is egy elcsépelt téma, ha................ha............elesett a nagy cipőjében.........ha...................ha.................most meg megnyomta a másik orrát és sípolt egyet..............ha................................ha..........................ha.........................
2010. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, én nem így látom az egészet, de mindegy! nem szeretnék vitatkozni!
2010. szept. 11. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Úton a bohóc-ot?
2010. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na, mondd el hogy te hogy látod, nem veszekedéskép, hanem csak érdekel hogy akkor már mások hogy állnak hozzá ehhez a cirkusz témához, nekem is van egy véleményed, neeked is, halljuk
2010. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én már évek óta járok ebbe a cirkuszba ( igaz, még másikban nem voltam ), és voltam egy előadáson kívüli próbán, beszélgettem az ott dolgozókkal, mint pl.: Richter József, Flórián, és elolvastam a könyvüket ( ARANYBOHÓC - A Magyar Nemzeti Cirkusz legendája címmel ), ami nagyon tetszett!


Az állatok a lehető legjobb körülmények között vannak, sokkal jobb, mint az állatkerti ketrecekben élő állatok.


Kíváncsi lennék, hogy a könyv elolvasása után, a műsor megtekintése után, és az ott dolgozókkal való beszélgetés után ugyan így gondolkodnátok-e?!

2010. szept. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!