Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira rosszul érzem magam...

Annyira rosszul érzem magam amiatt,hogy en nem valthatom valora az álmom.. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem irigységet,hanem inkább szomorúságot érzek,mert én nem tudok kijutni az álom országomba,Dubaiba. Nagyon vágyom oda,nem a flexelés miatt,hanem mert magàval ragad az egész hangulata és gyönyörű… kapásból 5 embert (influk) is tudok mondani akik hipp hopp eljutottak oda. Annyira vágyom rá,de sajnos a családom nem teheti meg. Egyszerűen nyár óta így érzek és nem múlik…mit tegyek,hogy enyhüljön? Nyáron csak belföldre jutottam,nagyon rosszul érzem emiatt magam,ha kérdik akkor inkább nem publikálom. Utálom az egész életem,esküszöm semmit nem tudok elérni amire vágyom. Az ilyen felelőtlen szülőknek tiltani kéne,hogy a csóróságba szüljenek gyerekeket. :)
2022. febr. 16. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár év és összejön. Kicsit rágyúrsz, vállalsz egy két diák munkát (valószínűleg még tanulsz) és kijuthatsz. És mit szóljanak azok akik közel voltak álmaikhoz és elvágták tőlük? Van egy igen jó barátom, nagyon tehetséges volt egy területen, már közel volt ahhoz, hogy megvalósítsa az álmait, és érte egy baleset. És onnan kezdve fel kellett adnia, mert maradnadó sérülései lettek, és ezzel nem tudta folytatni amit addig csinált. Na ő megszívta.
2022. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom a barátod,igen,teljesen egyértelmű,hogy az én problémám az övéhez képest szinte semmi. Mindenképp szeretném összehozni,de egyedül nem szeretnék majd utazni. Még egy főnek meg nem lesz pénzem állni a programokat plusz hotel,repjegy stb…annak is örülök ha az az összeg összejön ami nekem elég,nemhogy egy családtagot is vigyek..sajnos nem vagyok túl sikeres a barátkozásban,rosszul érzem magam emberek közt,nem tudok egyszerűen barátkozni. Ez által ugye ez a lehetőség is kiesik,és ha netán 18 év előtt összejönne,nem hinném,hogy a kb óránkénti pánikrohamok (attól,hogy egyedül vagyok valahol,főleg idegen orszagban,igaz meg nem voltam kulfoldon de el tudom kepzelni,hogy mennyire rettenetesen be tudok panikolni.)elcsesznék az egészet..
2022. febr. 17. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!