Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátommal 5 hónapja vagyunk...

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást... Hamarosan megkéri a kezem szerintetek igent mondjak vagy túl korai még? A szüleink nincsenek jóban egymással...

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 04:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan a bánatból tudjuk?

Nulla infónk van.

2022. febr. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
5 honap után? Mi van mostanában az emberekkel?
2022. febr. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én a párommal 2 éve vagyok együtt és még így is nemet mondanék.

5 hónap után még ott van bőven a rózsaszín köd. Hova siettek?

Az ilyen felelőtlen és gyors döntések miatt van annyi válás.

Ha össze is házasodtok gondolom nem az a terv hogy hamar elváljatok, hanem az hogy örökre együtt maradjatok. A mai világban az örökre az egy átlagos 50+ év, ha azt vesszük alapul hogy 20on évesek vagytok és 70+ éves korotokig fogtok élni. 50 évet akartok úgy összekötni, hogy 5 hónap után már kapkodtok? Ha 10 éve lennétek is együtt sem lennétek elkésve.


Mit jelent számodotokra a házasság?

2022. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Hàt...legalàbb 20alattiak vagytok?
2022. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a csok miatt kéri meg hamarosan a kezed?
2022. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 és fél évesek vagyunk nem tudom mikor kéri meg a kezem csak azt mondta hogy hamarosan szeretné... 18 éves korunk után lenne az esküvő... Nem tudom mi legyen lehet hogy korai még de nagyon szoros a kötelék köztünk...
2022. febr. 19. 08:16
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Divatos lett a szegregàtum szó hasznàlata, de én megkérdem: cigànyok vagytok?
2022. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!