Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány spanyol származású...

Hány spanyol származású mobiltelefon lehet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Többször látok hozzászólásban ékezetek nélküli, nagybetű mentes hozzászólást. Egyszer az egyiknek felvetettem, hogy esetleg magyarul próbálja megfogalmazni a mondanivalóját és tisztelje meg olvasóit, hogy tisztességesen leírja a gondolatait. Ő azt válaszolta, hogy neki csak spanyol ABC-vel író telefonja van és az nem ismeri az ékezeteket (Fekete Pákó Galaxy15). Melyikek ezek a telefonok, hogy kerülhettek tömegével az országba és miért pont hozzászólók kezébe?

2022. febr. 17. 19:38
 1/10 grafno ***** válasza:
83%
Androidra sztem elérhető egy magyar nyelvű betűkészlet bármilyen a telefon. Mint a nyelv is szabadon választható
2022. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
es, nem tudod ertelmezni ekezet nelkul a leirtakat?
2022. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem CSAK a spanyol, hanem minden NEM MAGYAR telefon ilyen, a német, angol, holland, szlovák, stb - egyiken sincs ékezetes betü, illetve a nagybetüket a legtöbb esetben fölösleges használni, nem értelemzavaró, viszont sokkal gyorsabban, folyamatosabban lehet írni enélkül.


Elvileg ugyan lehet rátenni magyar betükészletet is, csak akkor rengetegszer kell javítani, visszalépni, illetve lassan lehet csak megkeresni a megfelelö betüt, nem lehet normál tempóban írni.


Az értelmes emberek meg képesek megérteni ezek nélkül is a szövegeket.

2022. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Veled van itt a baj... mert annyira ostoba vagy, hogy bevetted ezt a baromságot! :DDDD
2022. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát ezek szerint egyszerű igénytelenségről van szó. Ha lehet magyarul írni, miért nem teszi meg a bunkaja? Lehet, hogy ez egy új trend, de ha hozzátesszük, hogy ugyanezen emberek a szóvégekkel, elválasztásokkal is ilyen hadban állnak, akkor viszont tényleg zavaró a Fekete Pákó szintjén odaböffentett okádék.
2022. febr. 19. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Ezt kaptam privátban:

"Szerintem a kedves mama volt ostoba, amikor mozi helyett apáddal maradt. Ha csak ezen a szinten tudsz válaszolni, akkor törd le a kezed!"

Lacikám, druszám, a véleményen tartom: Ha annyira ostoba vagy, hogy elhiszed azt, hogy attól nincs ékezet valamin, mert spanyolból származik, akkor veled van a baj. Minden telefonra elérhető a világ minden nyelve és be lehet úgy állítani, hogy egy koppintással lehessen választani a több billentyűzet között. Megvezettek. Van ilyen.

2022. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy nézem, a kérdezö a privát üzeneketben éli ki a frustzrációját, nekem ezt írta:


Igényes ember lehetsz. Gondolom az ételt megeszed, ha egy rakás szar mellett tálalják, hiszen étel. Értelmes ember azt eszi!


Szerintem az illetö beteg, meg nincs élete, és ezen éli ki magát.


Emellett tényleg ostoba, hiába írnak neki bármit, nem fogja fel, csak a saját rögeszméit mantrázza.

2022. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Kár, hogy a spanyoloknál is van ékezet (pl pingüino, minúsculo, stb), és a mobiltelefonok beviteli szövege totál irreleváns a telefon származási helyétől. Szóval nyugodtan vehetsz Spanyolországban egy telefont, lesz rajta magyar beviteli szöveg, ha azt választod ki.
2022. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6/8, 7/8 anonim. Akkor ezen a felületen érintkezzünk? Oké. Pillanatnyi egészségi állapotom jó, van életem, csak nem a mobiltelefonok és az informatika világa tölti ki. Nekem van egy Samsung Galaxy A40-es telefonom, amit Magyarországon vettem és magyar nyelven lehet írni vele. Tovább nem ragoztam. Mint eredeti kérdésemben leírtam, kérdeztem és ezt a választ kaptam. Azn eddigi válaszok alapján nem értem, hogy ha lehet magyarul írni, akkor miért nem ezt a lehetőséget választják? Jó az úgy is,majd kitalálja,akinek szól...?Igen kitalálja! Ennyi elég? Miért öltözünk fel? Miért mosdunk? Hiszen mi vagyunk meztelenül és büdösen is.

Érdekes a kiállásod, hiszen Te is korrekt magyarsággal írsz.

Amúgy nem rögeszme, hanem vélemény.

2022. febr. 19. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha leülhetek le is fekvetek
2022. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!