Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta kézbesít az Express One...

Mióta kézbesít az Express One a Posta helyett?

Figyelt kérdés
Időnként rendelek Kínából, de eddig mindig a Posta kézbesített. Ma viszont az Express One hozta ki a csomagot. Ez mióta van? Vagy ez függ valamitől, mondjuk a csomag súlyától?

2022. febr. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A feladótól függ.
2022. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
A 2021-es vám óta van így. Ha az express one hozza, akkor nekem nem kell vámot fizetnem, és ha több dolgot rendelek, egy nagy csomagba elküldik. Szerintem jobb, még úgy is hogy amúgy a postán dolgozok 😂
2022. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2


Dolgoztam én is a postán. Meg is utáltam a kínai csomagokat rendesen. :D


Értem, amit mondasz, csak két dolgot nem értek. Egyrészt másfél hónapja is vettem át kínai csomagot és azt a posta kézbesítette (feltételezem, hogy itt a csomag súlya és/vagy mérete lesz a mérvadó). A másik, hogy se akkor, se most nem kérték tőlem a 400 Ft vámkezelési díjat, amit elvileg fizetnem kellene minden, unión kívüli rendelés esetén (miután a csomag az országba érkezik vagy átvételkor). Mondjuk ennek örülök, csak nem értem. :D

2022. febr. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!