Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg azt jelenti hogy...

Ez tényleg azt jelenti hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Már nincs kedvem semmihez, vagyishát azokhoz a dolgokhoz amikhez eddig kedvem volt, és éltem, haltam volna, ahhoz ma már nincs,(lány vagyok) Sokat alszok de én mégis fáradtnak érzem magam, ugyanazok a napjaim, nincs kedvem menni sehová, Még ruhákat vásárolgatni se, nincs kedvem szépen csinosan fel öltözni, nincs kedvem a napi rutinjaimhoz, legszivesebben egész hónapba csak aludnák, még a kötelező dolgok, mint pl a fog mosás vagy fürdés, ezeket a dolgokat is nehézkésen csinálom meg, mert semmi kedvem nincs, semmihez nincs kedvem. Tetszett egy fiú, de mivel 8 évvel idosebb volt tőlem, úgy voltam vele hogy megse probálom, mert tuti nem állna velem le, bár én mindig így vagyok, mindig lehetetlen álmokat kergetek, bár eddig akárki tetszett sose álltam az adott személyel még beszélgető viszonyba se, vagy azért mert mindig azt vártam hogy az adott személy, vagyis a fiú kezdeményezzen de rájöttem hogy arra várhatnák életem végéigxd Azt is érzem hogy szeretethiányos vagyok. Tehát ja.. és így fullra azt mondom hogy "jolvan majd lesz valami, majd jobb lesz, ez még csak az év eleje" stb stb..
2022. febr. 19. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok vele én is. Nem feltétlenül depresszió, lehet egyszerű kiégés is. Pontosan azok a tünetei amiket leírtál.
2022. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Depressziot sürgőssen kezelni kell.
2022. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!