Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam ma egy vörös fényt az...

Láttam ma egy vörös fényt az égen, mi lehetett?

Figyelt kérdés
kb 21:30 körül. éppen a sümegi várnál voltam és Északkeletről egy erősen narancsos vörös fényt vettem észre felszállni, majd 1-2 percig fennt volt eléggé magasan egy helyben. Pislákolt és nagyon erősen fénylett, kicsit mozgott is, így belegondolva kicsit félelmetes is volt kicsit. A lámpás dolog kizárva mert ahhoz túl fényes volt, hangot nem hallottam és így megdöbbentem hogy vajon mi lehetett mert egyszerűen nem tudtam kivenni. Tüzijátékhkoz hasonlítanám csak hang és robbanás nélkül, lassan szállt fel, és lassan ereszkedett le + lassan halványodott el a fénye is leereszkedéskor. Mi lehetett? Valaki tapasztalt már hasonlót?

2022. febr. 19. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Abban az irányban a pápai reptér van 45km-re. Onnan szállt fel valami - gondolom egy C17-es.
2022. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
drón
2022. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is Pápáról láthattál egy gépet felszállni. Az ereszkedő fény meg leszálló gép volt. Gondolom iskolaköröztek kicsit. A szélirány tegnap olyan volt, hogy a 16-os pályairányt használták, tehát délkelet felé száltak fel és le. A szél miatt nem halhattad a hangjukat, mert pont feléjük fújt. A 45 km-es táv miatt pedig alaposan torzultak a fényeik.
2022. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!