Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova dugjam el a Monstert?

Hova dugjam el a Monstert?

Figyelt kérdés

Akik azért kattintottak rá, hogy hülye kommenteket írjanak, nem kell. Tudom mit akarsz írni. Szia.


Tehát: Eddig úgy ittam monstert, hogy nem mentem haza addig amíg meg nem ittam, de ezt megúntam. Ma elkezdtem, átönteni egy pl fantás palackba vagy ilyesmikbe és hazahozom. Attól félek anyámék megtalják. Van egy felnyithatós ágyam, úgy gondoltam, hogy az ágyba dugom el, vagy mögé. Az a baj, hogy anyumék mindig mindenhol kutakodnak. Hol rejtsem el?



2022. febr. 20. 00:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a rendes válaszadóknak! :D
2022. febr. 20. 00:14
 2/9 anonim válasza:
55%
Seggedbe feldugni vastag úgy h nem tudom. :/
2022. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban rejtegetsz valamit, annál jobban gyanús lesz anyádnak. Pl. talál egy, az ágyneműtartóban takarók közé betekert fantás palackot valamilyen lötyivel benne, szerinted anyád mire fog gondolni? hogy azért rejtegeted, mert valami ciki van benne (anyád alkoholra fog gondolni szerintem).


A baj a Monster-ivással az, hogy 1. hosszútávon tönkreteszi a szívedet, és kb 60 szézalékkal megemeli a szívroham és a hirtelen szívhalál kockázatát 2. függővé tesz, és nehezen fogod tudni abbahagyni a fogyasztását (kb mint a kóla-függők)

2022. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szóval, mivel már átöntötted egy fantás palackba akkor miért is kéne rejtegetni?
2022. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
98%
Attól függ hány éves vagy. Ha nagyon fiatal vagy akkor elég szomorú, hogy odaadják neked a boltba és a szüleid jogosan lennének kiakadva. De viszont ha már 16+ vagy akkor mutasd meg nekik és sz*rd le, hogy mit mondanak. Elvégre elég hü*e vagy magadtól is, hogy azt iszod. Igyál inkább 3-4 kávét egy nap azzal jobban jársz hidd el. Ja és még mielőtt magadra veszed, hogy le hü*éztelek próbáld meg értelmezni a lényeget ne pedig csak besértődj.
2022. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Öntsd át a sörös üvegbe!
2022. febr. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%
A korodat nem ártana tudni, mert ha nagyon fiatal vagy eltudom képzelni hogy tiltják. Habár a tiltással is úgy vagyok, hogy tökre felesleges mert ez nem fog tönkre tenni, nem drog meg nem fog kinyírni. A kólában is ugyan annyi cukor van ha esetleg a cukorbetegség kialakulásától féltenek. Az egész mértéktől függ. Egyébként a kérdésedre tippek: ha veszel egyet dobd a táskádba, ha otthon fogyasztod szellőztess mert könnyen megérezni a tutti frutti illatot. Másik üvegbe öntés is egy opció. Viszont folyamatosan titkolni úgyse fogod tudni, de egyszer ez a tilalom is véget ér.
2022. febr. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
5-ös, az erergiaital vásárlásnál nincsen semmi korhatár törvény hozva.
2022. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Kulacsba öntsd át pl
2022. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!