Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre van valami megoldás? 👇👇

Erre van valami megoldás? 👇👇

Figyelt kérdés
Nekem van egy messengeres fiokom, facebook nélkül.. Már vagy két hónapja azt tapasztalom, hogy nem tudok profilképet változtatni... Facebook profilt meg nem akarok létrehozni, csak ezért, meg akkor nem lesznek meg a levelezéseim. Erre esetleg valami megoldás van-e? Már az összes videot, cikket láttam, elolvastam, és nem jutott dűlöre a dolog. Jó, tisztában vagyok vele. Nem ez a világ legnagyobb problémája.. De már eleggé idegesít...

2022. febr. 20. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a Messengerből tudsz FB fiókot létrehozni, és akkor megmaradnak a beszélgetések. Utána deaktiválod az FB részét, és marad a Messenger.

Ha viszont nem ezt csinálod, de valamikor véletlen kilépsz a Messengerből, akkor tényleg elveszik minden. Mivel már csak deaktivált fb-vel lehet FB nélküli messenger.

2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!