Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az önállóságot hogy lehetne...

Az önállóságot hogy lehetne gyakorolni?

Figyelt kérdés
Van egy kis autizmusom, emellett szocfóbiám is. Meg van a targoncavezetőim de még nem dolgoztam benne. Viszont ilyen munkahelyek amiket néztem elvárás között van az hogy önállóság. Én nem vagyok önálló, legalábbis nem érzem magamat annak, sokszor kérem szüleim segítségét meg egy barátom segítségét is dolgokban.. Szóval önállótlan vagyok és ki fognak rajtam a dolgok. Szeretnék önálló lenni, meg majd egy ilyen targonca vezetői állásra jelentkezni.
2022. febr. 20. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az önálló munkavégzés is hasonló dolgot jelent: természetesen kell lennie egy betanítási időszaknak, amikor elmondják, bemutatják hogy mi hol van és mit hogyan kell csinálni. Sokszor van ilyenkor egy kinevezett munkatárs aki betanítja az új embert, hiszen nem várható el hogy egy tök idegen helyen te a semmiből kitalálod a munkavégzés részleteit. Amikor ezt mindet neked 'megtanítják', onnantól kezdődik a tényleges önállóság, hogy az elmagyarázott vagy betanított dolgot már magadtól is meg tudod csinálni.

Ha egy ilyen vezetői vizsgát meg tudtál csinálni, azért az már feltételezi hogy képes vagy az önállóságra (függetlenül a magánéleti dolgoktól).

2022. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!