Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok aludni tragussal?

Hogyan tudok aludni tragussal?

Figyelt kérdés
Két órája szúrták, de még kicsit ég. Nem szabad rajta aludni, de én forgolódós fajta vagyok, és félek, hogy álmomban átfordulok arra az oldalamra. Mindjárt bealszok, úgy csukódnak a szemeim (nagyon kimerített az iskola). Mind2 fülem tele van lobeokkal, azokon tudtam aludni, de ezen nem is akarok. Mit ajánlotok, aki tapasztalt? A tapasz pontosan mire használ?

2022. febr. 21. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi baj lesz, ha rajta alszol? Mert ha nagy baj, akkor én vagy házon aludn3k, vagy egy oldalamra feküdnék (nyilván, amelyikre lehet) és (én eleve szeretek így aludni) a hátamhoz párnát raknék, így is csökkentve az átfordulás esélyét. De minél kisebb az ágyad, annál kevésbé is forgolódsz. Nekem volt egy nagyobb ágyam, abban eg3sz éjjel forgolódtam, most elég kicsi és ebben alig fordulok át.
2022. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*akkor én vagy háton (az elején rosszul írtam)

És elfelejtettem:

Ha viszont csak a fájdalom miatt baj, akkor fordulj a jó feledre, ha pedig átfordulsz úgyis felébredsz a fákdalomra és visszafordulsz.

2022. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég nagy ágyam van, hárman is elférnének rajta, és egész éjjel forgolódom. Attól félek, hogy nem ébredek fel rá, beleakad valamibe, nagyon megnyomom és másnap befog gyulladni
2022. febr. 21. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2022. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggel felébredtem és alvadt vér volt körülötte kevés. Most is előbb hajmosás után minimális vér volt körülötte. Azt javasolták, hogy tisztítás közben a fülpiszkával toljam ki a piercinget, de mintha belenne ragadva (annyira nem is merem megtolni) de szerintem ha megyek vissza ellenőrzésre kivetetem
2022. febr. 23. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!