Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehetne nyugtató...

Honnan lehetne nyugtató hatásu készitményt szerezni?

Figyelt kérdés

Kissé stresszes a munkám. Ez már jo rég igy van, 6 eve. 2 évig szedtem frontin-t, nap 0,75 mg 3 részletben. Az ugy elhető volt.

Aztán 4 evig nem. Most azonban már annyira tele a hócipő, hogy visszasírom. Háziorvosom nem tamogatja az ötletet, de valami akkor is kell, mert hiaba edzek, csinálok számomra szép és erdekes dolgokat, akkor is szétkap az ideg.

A sedacur-citromfő-homeopátiás dolgok nem jöttek be. Halottnak a csók...

Valakinek tipp? (Köszi, de a valts melót eletmodot, mosolyogj az egre és a valositsd meg önmagadat, az élet nem habostorta, legy ferfi/felnőtt stb stb kímeljenek pls!)



2022. febr. 21. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Pia? Nekem bejött.
2022. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Menj el az sztk-s pszichiáterhez, 5 perc alatt felír bármit.
2022. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, sajna a piát nem szeretem, stresszoldasra semmiképp.

Köszi a valaszokat!

2022. febr. 23. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Inkább egy kevésbé stresszes munkahely kéne, nem?
2022. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-nél a pont. Keresd fel neten a körzeti (nem maszek!) pszichiátriát (vagy mentálhigiénés központot), foglalj időpontot, tényleg 5-15 perc alatt felírják a benzókat. Ha a munkahelyváltás nem opció, valszeg tényleg jobban jársz a benzókkal mint a stressz élettani hatásaival.
2022. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
írj ram
2022. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!