Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a kpopstore.hu-ról?

Vélemények a kpopstore.hu-ról?

Figyelt kérdés
Hogy működik a pre-order náluk, vannak e vele tapasztalataitok, bármi amit az üzletről tudni lehet. Válaszokat köszönöm!

2022. febr. 22. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szia, nem ajánlom az oldalt..több hónapot kell várni mire megjön, nagyon nagy az össze-visszaság és nem gondolom, hogy profin kezelik a problémákat az oldal üzemeltetői
2022. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia.


Én teljesen meg vagyok elégedve az oldallal.


A várakozási idő tényleg egy hónap körül van, de csak akkor ha előrendelsz vagy olyan albumot rendelsz, ami nincs raktáron. Úgy gondolom, hogy ez érthető, hiszen nekik is idő mire beszerzik, nekem ezzel nincs semmi gondom.


Egyszer előfordult, hogy előrendeltem egy albumból 2 darabot, de csak egyet küldtek. Felvettem velük a kapcsolatot, azonnal válaszoltak és másnap már meg is érkezett a másik album.


Összességében én elégedett vagyok velük.

2022. márc. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! További véleményeket is várok! <3
2022. márc. 15. 18:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Közbe megjött a saját kpopstore-os rendelésem is. A stray kids oddinary albumot rendeltem elő. Teljesen meg vagyok elégedve. Pont négy hétbe telt míg megérkezett hozzám, de az oldalon ezt fel is tüntetik, ezért erre lehetett számítani. Így személyes tapasztalatból merem ajánlani az oldalt.
2022. ápr. 20. 22:22
 5/6 anonim válasza:
79%

Szia!

Én tendeltem tőlük és az első rendelésemet 10 nap alatt kiszállították, és egy napra rá rendeltem egy másikat de arra 6 hetet kellet várnom mire úgy döntöttünk hogy rájuk írunk és kiderült hogy azt amit én szeretnék albumot azt be sem tudják szerezni,és azt írták vissza hogy vissza tudják utalni a pénzt de már a pénzre is vagy 2 hete várok szóval NE RENDELJ ONNAN!, mert átvernek, és nem is kapod vissza a pénzed

2022. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem. Két okból leginkább. Ha pre-ordert veszel, akk a poszter nem biztos h egyezni fog az album verzióval. Én mikor Guess Who-t rendeltem night versiont választottam. Az album az is volt, de a poszter day version.

A másik ok amiért nem szeretem és hiába olcsóbb mintha külföldről veszem, az pedig az, h még egyszer sem jött meg 4 hét alatt, pedig 2-4 hetet írnak. Rendszerint inkább 6-7 hét.

Ha jó boltot keresel és nem zavar ha pár ezerrel drágább, akkor ajánlom a kpop-market-et. 1 héten belül megkapod a pre-ordert. Én már csak tőlük rendelek.

2022. nov. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!